ISA JA KASUEMA NÄLJUTASID ning peksid 6-aastase poisi surnuks

Daily Mail

123rf.com

Avalikkuse ette jõudis šokeeriv lugu sellest, kuidas 6-aastane näljutatud poiss näeb suurt vaeva oma teki põrandalt üles tõstmisega. Vaid loetud tunnid hiljem mõrvasid kasuema ja isa lapse peksmise teel.

CCTV jäädvustas mitmed klipid sellest, kuidas kõhn 6-aastane poiss Arthur Labinjo-Hughes üritas maast üles korjata oma tekki ja patja. Sellised õõvastavaid kaadreid näidati vandekohtunikele Coventry kohtus, kus poisi isa Thomas Hughesi ja kasuema Emma Tustinit süüdistati väikelapse mõrvamises peksmise teel eelmise aasta 17.juunil.

Kohtu hinnangul diagnoositi lapsel üleelamatu ajutrauma, mis oli tekkinud teatavat sorti piinamise tõttu. Vandekohtuniku sõnul hõlmas piinamine toidust ilmajätmist, 14 tundi ööpäevas seismist ja rasket soolamürgitust.

Isa ja kasuema on senini eitanud Arthuri mõrva ning julmuseid, milles neid süüdistatakse. Samas on nüüdseks leitud helifailid andnud väga palju tõendeid väärkohtlemise kohta. Väidetavalt põhjustaski Arthuri surma pea järjepidev peksmine vastu kõva pinda.