NBA KOSSUTÄHE STERLING BROWNI õhtu sai väga valusa lõpu

123rf.com

The Athletic

Korvpalliliiga NBA klubi Houston Rocketsi mängija Sterling Brown sattus eelmise nädala esmaspäeval sekeldustesse, mille tagajärjel sai mees peksa ning sügavaid ja veriseid haavu.

26-aastane Brown veetis eelmise nädala pühapäeval vastu esmaspäeva ühes Miami ööklubis sõpradega toredasti aega. Kui seltskond otsustas klubist lahkuda, siis Brown ronis ööklubi ees olevasse autosse, kuid paraku polnud seal ees tema sõbrad.

Mees sattus sõnavahetusse, mille tagajärjel läksid kolm meest Brownile kallale ja klobisid korvpalluri korralikult läbi. Brown sai näopiirkonda tõsiseid vigastusi ning ühe allika sõnul löödi teda klaaspudeliga näkku ja pähe, mille tõttu sai ta sügavaid ja veriseid haavu. Lõpuks löödi teda nii tugevasti, et mees kaotas teadvuse ning ei mäleta juhtunust suurt midagi.

Brownile tehti haiglas mitmeid õmblusi. Browni advokaatide sõnul on mängija siiani suurtes valudes ning tema nägu on moondunud.

Houstoni Rocketsile ja NBA-le on Browni juhtum äärmiselt ebameeldiv. NBA on mängijatele sätestanud ranged koroonareeglid, mis muuhulgas keelavad baaride külastamise.