REBEL WILSON AVALDAS, kuidas ta 27 kg alla võttis

Rebel Wilson/Instagram

who what wear

Näitlejatar Rebel Wilson lubas eelmise aasta alguses keskenduda tervislikumale eluviisile. Naine liikus rohkem ja sõi tervislikumalt.

27 kg alla võtnud Rebel Wilson avaldas, et polnud tervislikule elustiilile varem tähelepanu pööranudki. “Mõtlesin, kas ja mis võimalused mul veel on lapsi saada ja arst sõnas, et kõige alus on just see, et olla võimalikult tervislik. Sain aru, et see ei tähenda vaid kaalust alla võtmist, vaid tervikpilti.”

Naine muutis kogu oma menüüd ja liikumisharjumusi. Ta on varasemalt rääkinud, et kipub stressiga sööma ning seega pidi ta algselt õppima sellega toime tulemist. “Kõige suurem erinevus varasemaga oli see, et hakkasin ohjama emotsionaalset söömist. See on mu suurim murekoht. Enne tulin lihtsalt koju, sõin suure pitsa või jäätist. Toit oli mu jaoks lohutus pärast pikka ja väsitavat päeva,” avaldas Rebel.

Staar teadis kohe alguses, et ideaalkaalu saavutamise nimel peab ta palju tööd tegema ja vaeva nägema, kuid alla andmine polnud tema jaoks valik. Nüüdseks on ta saavutanud oma algse eesmärgi ning tema uus siht on kaalu hoida.