BUDUAAR TESTIB: DEEBOT T8 AIVI ROBOTTOLMUIMEJA

Buduaar

Robottoimuimejad pole sugugi enam meeletu luksus, mida vaid Hollywoodi rikkad ja kuulsad endale lubada saavad. See on tegusa ja töötava perenaise igapäevane abiline ja väärt investeering oma koju.

Meil Buduaaris oli ammu soov üks selline tark, kasulik ja stiilne külaline koju kutsuda ning koostöös Kodurobotid.ee -ga saime testimiseks ühe populaarsematest ja uuematest mudelitest, mida Eestis müüakse-   Deebot OZMO T8 AIVI. Tegemist on Ecovacsi 2020 aasta robottolmuimejaga, mis on konkurentsitult parim oma tarkuse ja puhastuskvaliteedi poolest.

Buduaari turundusjuht Doris Kase võttis robottolmuimeja enda koju, et testida kui mugavaks ja lihtsaks see tema igapäevaelu muudab. Et toodet kasutama hakata, laadis Doris esmalt alla Ecovacsi mobiilirakenduse, mis näitas kogu roboti kaardistatud majaplaani. Peale seda oli kasutamine lihtne ja mugav ning robot tõestas, et on midagi palju enamat kui lihtsalt tolmuimeja.

Esimesena Deebotite valikust on robottolmuimejale sisse ehitatud kaamera, mis võimaldab läbi roboti kaamera vaadata kodust olukorda ja suunata robotit täpselt sinna kuhu soov on. Samuti tuvastab robot kaamera kaudu maas vedelevaid esemeid, et esmase puhastamise lõpus näidata neid kaardil ja küsida, kas oleks vaja minna ka nende alt koristama, kui need on maast ära korjatud. Lisaks tolmukogumisele on robotil ka uudne niisutatud ja vibreeriva mopiga põrandapesemissüsteem, mis puhastab ka tõrksamaid plekke. Tolmu imemist ja põrandapesu saab kasutada üheaegselt, et tulemus oleks veelgi põhjalikum.

Samuti saime proovida Deebot T8 robotitele sobivat automaatset tühjendusjaama, mis imeb roboti kõhu sees olevast tolmuanumast mustuse ja sodi tühjendusjaama sees olevasse tolmukotti. Tänu sellele ei ole ise vaja roboti sees olevat tolmuanumat tühjendada, piisab kui vaid korra kuus viskad anumasse kogunenud mustuse tühjendusjaamas oleva tolmukotiga välja.

Dorise sõnul teeb robottolmuimeja just eriliseks see, et ta ei pea muretsema, kas ja kuidas tolmuimeja kodus tegutseb, vaid alati on tal võimalus jälgida oma telefonist, kus robot parasjagu viibib. Samuti saab roboti kaudu edastada häälsõnumeid kodustele. Kõige tähtsam on aga ajavõit, mida roboti kojutoomine perenaisele annab.  Lisaks on võimalik robotit kasutada kahel korrusel, sest seadmel on mitme kaardi salvestamise võimalus.

Sellist koduabilist väärib kahtlemata iga naine ning kui sul on jõuluvanale kiri saatmata, siis üks väike ja tegus Deebot on sinust vaid ühe kliki kaugusel: Uuri lisaks  kodurobotid.ee. 

Kõigile Buduaari lugejatele kehtib Deebot T8 robotite ostu puhul sooduskoodiga BUDUAAR10 allahindlus 10%.

Vaata videost meie esimest kogemust robottolmuimejaga: