BUDUAAR TESTIB: roheline kolorfülli näomask, mis toimib nagu botox PÕNEV!

BUDUAAR TESTIB: roheline kolorfülli näomask, mis toimib nagu botox

“Kes oleks võinud arvata, et nahka kooriv hooldus ja roheline näomask tunni ajaga sellise muutuse teevad,” ütleb Buduaari tegevjuht Marge Tava peale põnevat iluhooldust.

Marge käis testimas New Look Clinicus uudset iluhooldust 5 CR klorofüll piiling, mis koheselt silmnähtavaid tulemusi tõi. “Protseduur ise oli väga nauditav ja tulemus silmaga näha,” räägib Marge.

Mida kujutab endast 5CR klorofüll piiling? 

Protseduur algab naha puhastusega. Selleks kasutatakse geeli, mis sisaldab 8% glükoolhapet. Geel kantakse kergete masseerivate liigutustega nahale, mis võtab lahti mustuse, meigi ja rasu. Järgmisena eemaldatakse geel ja kasutakse kergemat jojoba pärlitega koorijat ning seejärel kasutatakse nahka PH taset reguleerivat näovett. Nüüd on nahk valmis, et kanda peale 40% mandelhape, mis paneb naha kergelt õhetama ja näitab, et nahk hakkab tööle. Otsa ette kantakse aga tugevamat 70% glükoolhapet.
Peale happekoorimist kantakse nahale Serum Detox, mille ülesanne on lagundada kahjustunud valgud ja tagada uute tervete valkude loomine, mis tagab uueneva näonaha. Lisaseerumiks kantakse nahale Volume Regenerant, mis sisaldab taimset östrogeeni, mida  on tarvis, et anda naharakkudele tihkust ja täidlust. Laubale pannakse aga Serum Relax Filler, mis toimib botoxi efektina, sisaldades taimset päritolu heksapeptiite. Kõik Renophane seerumid on vesinikmolekulidega iooniseeritud, mis tagab selle, et toimeained jõuavad pindmisest epidermise kihist sügavamale dermise kihti.

Pärast seerumit kantakse nahale Renophane aktiivained. Otsa ette pannakse aktiivaine Renew lift, mis pinguldab ja tõstab kortsude põhjasid. Näo alumisele poolele läheb aktiivaine Whithening, mis on nahatooni ühtlustav ja fotovananemise nähte eemaldav.

Silmade alla pannakse niisutavad silikoonpadjad. Üle kogu näo aga asetatakse looduselõhnaline klorofülli mask, mis on taimse klorofülli kangasmask. Klorofüll on tugev antioksüdant, et käivitab uute rakkuse loomise. Kangasmaski hoitakse 10-15 minutit ja see muudab niiske naha mõnusalt roheliseks.

Seejärel kasutatakse kahte paralleelset LED valgust, mis aktiveerib valguse toimel varem kasutatud seerumid ja aktiivained ning paneb need liikma intensiivsemalt sügava nahakihi suunas. Viimase etapina kantakse nahale kaitsev ja tugevdav antioksüdantne kreem Renophane Repair Creme L.

Tunniajase hoolduse lõppedes oli tulemus koha märgata ning näonahk nägi välja toidetud ja trimmis. Vaata New Look Clinicu põnevat protseduuri ja tulemust lähemalt videost: