SÜNDINUD ILUSAKS #9: Vaata, mis pani Kairit Tuhkaneni juuksed kasvama

Pilt: Ekraanitõmmis

Buduaar

Seekordses Sündinud Ilusaks saates räägivad Aveli Jänes ja Kairit Tuhkanen ilusatest juustest ning Kairit testis isiklikult järgi imetoote, mis paneb kiharad kui võluväel kasvama. Kui on ilusad juuksed, siis miks nad ei võiks olla veel ilusamad?

Crescina on uus revolutsiooniline abivahend, mis soodustab juuste kasvu ning aitab pidurdada juuste väljalangemise protsessi. Šveitsi patendiga kaitstud kaubamärgi tooted sobivad kasutamiseks ka rasedatele, imetavatele emadele ja ka keemiaravi läbinutele, et tugevdada juuksestruktuuri ning vastupanuvõimet erinevate keskkonnategurite vastu. Ühtlasi on see suurepärane alternatiiv selliste haiguste korral nagu androgeenne alopeetsia.
Crescina tooteid soovitatakse ka profülaktiliseks kasutamiseks sünnituse järgselt ning suurte keskkonnatemperatuuri kõikumiste puhul, et toita ja tugevdada juuksesibulaid. Kaubamärgi toodete efektiivsus on tõestatud läbi kliiniliste uuringute, mille kohaselt olid tooted tulemuslikud 100% uuringus osalenute seas. Kasvas keskmiselt kuni 6300 uut juuksekarva.

Kui kiiresti võib tulemusi näha?

Kuna Cresina tooted töötavad käsikäes kehakeemiaga, siis peaks arvestama, et tulemused on individuaalsed, ent üldjuhul on protsess järgmine:

Tulemused 1- kuni 2-nädalase kasutamisel järel:

Kõõm ja seborröa on peanahal vähenenud.
Peanaha seisund on paranenud, rasunäärmete tegevus normaliseerunud.
Tootes sisalduvad aktiivained tungivad juuksesibulasse ja käivitavad juukse kasvuprotsessi, kuid kasv pole veel nähtav.
Tulemused 3-nädalase kasutamise järel:

Juuste väljalangemine on vähenenud.
Märgata on uusi juukseid, juuksed on varasemast tihedamad.
Tulemused 4- kuni 6-nädalase kasutamise järel:

Uusi juukseid on märgatavalt rohkem. Juuksed on tihedamad ja paksemad.
Tulemused 2-kuulise kasutamise järel:

Juuksed on märkimisväärselt tihedamad, tervemad ning tugevama struktuuriga.

Crescina toodete kohta saad rohkem uurida www.apothekabeauty.ee, www.tradehouse.ee, www.loverte.ee, suurematest Euroapteekidest ja paljudest hästivarustatud kliinikutest/salongidest.

Vaata videost, mida põnevat naised revolutsioonilise juuksehooldustoote kohta räägivad!