Villu kolumn: kui mees tahab “ära kaduda”

Villu kolumn: kui mees tahab “ära kaduda”

Loomulikult tuleb eeldada, et mehed on ausad ja korralikud. Neil ei ole haiglaseid salajasi plaane ning nad ei ürita pidevalt teisi naisi võrgutada. Ometi on asjad vahel kahjuks teistmoodi. Olen palju kõrvalt näinud,  kuidas mehed tegutsevad näiliselt väga hästi toimivas suhtes.

Loomulikult tuleb eeldada, et mehed on ausad ja korralikud. Neil ei ole haiglaseid salajasi plaane ning nad ei ürita pidevalt teisi naisi võrgutada. Ometi on asjad vahel kahjuks teistmoodi. Olen palju kõrvalt näinud, kuidas mehed tegutsevad näiliselt väga hästi toimivas suhtes.

Mehed on oma olemuselt loomad, keda on keerukas kodustada. See käib nii pahade poiste kui ka korralike ja heade meeste kohta. Kui mees pole elus piisavalt „ringi vaadanud“, tekib temas meeletu soovi aeg-ajalt väljas käia ning ennast proovile panna. Veel ohtlikum on olukord, kui su mees on olnud minevikus tõeline võrgutaja (aga siis tead seda ise niikuinii paremini). Mis toimub, kui mehed koos välja lähevad ning mis ideid püüame selle juures naistele müüa?

Kui su mees läheb mistahes üritusele ilma sinuta ning tegemist ei ole leerikooliga (kuigi ka seal on väga imelikke asju juhtunud), siis tasub tähelepanelik olla. Mehed kasutavad minema saamiseks „loovaid“ lähenemisi. Allpool on ainult mõned näited koos tõlgetega.

„Sa saad mind usaldada, mina usaldan sind ka“

Usaldus on kõva sõna, see peaks sulle mõjuma. Kui sa mind praegu välja ei lase, siis võid ka igasuguse sõbrannadega ringi siblimise ka ära unustada. 

„Kõik teavad, et me oleme koos“

Päris teavadki, aga arva parem nii, siis rahuned. Sinu sõbrannadest käsilasi ja teisi nuhke üritame niikuinii iga hinna eest vältida. Ülejäänute suhtes on see savi ja kõige litsimate jaoks (kes meile kõige rohkem meeldivad, eriti juua täis peaga) on see isegi pluss!

„Seal on ainult mehed, keegi ei võta oma naist kaasa“

Loodan südamest, et keegi ikka sebib mingid naised kaasa, muidu peab tellima ning see maksab. Kui midagi peaks hiljem välja tulema, siis ma ütlen kurva näoga, et mulle valetati. Kui seal on minu sõbrad ka, siis niikuinii saame koos sulle ajada hiljem mis iganes pläma. 

„See on firmapidu – seal ei ole kellelgi elukaaslast kaasas“

Tulemas on orgia. Tõmbame kogu kollektiiviga ennast täis ja harrastame juhuseksi. Kui olukord läheb piisavalt hulluks, siis saab arvestada ringkaitsega, sest kui kõik välja tuleks, oleks kaos liiga suur.

„Olen kogu aeg kättesaadav“

Olen kättesaadav kogu aeg, kui ma just parasjagu mingi naisega ei amele. Kabistamise ajal jätan kõned vastamata, saadan sulle vastu sõnumi, helistan WC-st, auto kõrvalt õuest või koridorist tagasi ning püüan rääkida ülitõsise viielise häälega.

„Ma olen koos X-ga. Võid temalt küsida ka, kui tahad“

Sõber teeb mulle katet, kui tule peale tõmbad. Ta räägib seda, mida ma tahan, siis kui ma tahan ja kellele ma tahan. Kui vaja eitab ta kõike – mul on lihtsam tegutseda kui üksinda. Selleks ju sõbrad ongi.

„Võib-olla jõuan hiljem, ma ei tea täpselt“

On lootust, et ma räägin kellegi rajalt maha ja võib-olla õnnestub skoorida. Jätan õhku väikse kiire ärapanemise võimaluse. Kui see õnnestub ja hiljem jõuan, saan öelda, et „ma ju ütlesin sulle“.

„Ma pean olema kaine autojuht“

Täna on mul ka autokepi võimalus olemas! Kaine autojuht jätab alati korraliku poisi mulje ja omab kogu aeg mobiilset voodit. Loodetavasti saan jagamise ajal mõne purjus alaka kätte.

„Me lähme korraks sealt läbi.“

Jah, me lähme sinna korraks ja kui seal on naisi, kellega mingi teema tekib, siis ma lihtsalt ütlen, et jõudsime sinna tunduvalt hiljem. Kui midagi vaja põhjendada, siis sõbral juhtus õnnetus, lihtsalt pidin kauemaks jääma jne.

„Mul saab mobiili aku kohe tühjaks“

Mul on ideaalne kepivariant tulemas, vaja on täielikku blokki, sest ma ei taha, et mind segataks. Panen telefoni välja ja kui pärast vaja sulle midagi tõestada, imen oma aku kasvõi jõuga tühjaks.

„Ma ei saa kuhugi minna, vaata, mis riided mul seljas on“

Ära muretse ja kahtlusta. Teised riided on mul ju autos olemas, aga sa lihtsalt ei tea seda. 

„Ma ei mäleta täpselt”

Need on asjad, mida ma ei saa mitte mingil juhul rääkida, sest siis sa lihtsalt hulluksid, läheksid minema või kägistaksid mu ära (ja läheksid minema). 

„Ma ei tea, mis ta seal tegi“

Ära küsi neid asju rohkem, ma ei saa sulle õudset tõde rääkida. Lubasin, et ma ei räägi mitte midagi, sest muidu räägitakse minu asjad välja.

„Kõik olid kained ja ajasime lihtsalt juttu“

Mina olin kaine, aga sul pole häid võimalusi teiste kontrollimiseks. See jäägu saladuseks, kas sinna peole ka kedagi telliti või keegi teise tuppa lohistati.

„Sa ju tead, et ma ei peta sind“

Ma olen mees, kuidas sa saad üldse nii mõelda. Kui võimalus tekib ja ma väga head naist näen, kellest sa midagi teada ei saa, siis ei lase ma seda mööda. Kaks pead on ikka kaks pead!

Mis on selle kõige mõte? Mehi ei saa süüdistada selles, et neile on sisse ehitatud soov ja vajadus võimalikult paljude vastassugupoole esindajatega paljuneda. Tihti võtavad tungid meie ratsionaalse mõtlemise üle, ürgsed mehhanismid löövad välja ja hakkame emaseid jahtima.

Klubides pole ma veel seda näinud, et mehed läheksid „lihtsalt juttu rääkima“ ilma mingi käperdamise, numbrite küsimise või vähemalt kahemõtteliste vihjeteta. Pärast on muidugi see tüdruk, kes sellega kaasa läks, „sõbra naine“, „töökaaslane“ või muidu „täiesti ohutu“. 

Kui teise naise rinnad satuvad vaatevälja – mida lähemale,  seda parem – oleme lihtsalt hüpnotiseeritud. Silmad lähevad suureks, käed hakkavad kergelt värisema ja mõtleme „tissid-tissid-tissid-tissid-tissid“. Püüame aimata nende kuju, nibude asetust ja suurust, mõistatada, kas tegemist on päris rindade või tuunitud variantidega. Heal juhul suudame selles olekus oma nime meenutada.

Täpselt sama on pepudega. Kui pepu  on näiteks seelikus või liibuvates (mitte liiga lamedaks litsuvates) pükstes, siis me lihtsalt fikseerume. Meil ei ole pepude vaatamisest kunagi küllalt – need naelutavad meie tähelepanu ning vahel teeme nende pärast auto-avariisid, komistame, kogeleme või ei suuda lihtsalt ennast üldse väljendada. Nii rindade kui  ka pepu nägemine on võrreldav transi seisundiga, milles on vaja meeletult keskendumist, et meenutada, mida me oleme varem lubanud.

Kui saame kätte alkoholi (või muid mõnuaineid) võimendub kõik eelnev kordades ja muutume kõndivateks fallosteks. Kui näeme naisi klubis, kujutame ette, millised nad võiksid paljalt välja näha, millised on nende kehad, rinnad, pepud, pesu, kuidas on nad raseeritud jne. Alkoholi tagajärjel hakkab suu nurgast välja voolama ila ning me liigume sisuliselt nagu kuutõbised võimalikult palja keha suunas.

Kiire seksi otsimisel ei ole absoluutselt oluline, millised on teise naise elukombed. Mida litsim ta on, seda parem – siin puudub igasugune vaidlus. Kui naine on väga purjus, on see ainult pluss. Vead tema välimuse juures kaovad, kui suurendame alkoholi kogust oma veres. Kui tal on vähe riideid seljas, võib ta olla kasvõi ajuinvaliid, tegutseme tungide ajel. Suured rinnad kompenseerivad mistahes iseloomu puudused, ilus pepu lühikeses kleidis tekitab meis oskuse rääkida võõraid keeli või kehastuda kelleks iganes vaja.

Loodetavasti said kõik aru, et siin loos oli ka palju humoorikaid liialdusi. Aga palun mitte tappa sõnumitoojat, sest vähemalt vahel mehed mõtlevad veidi ka nii.

Villu Parvet Buduaarile