Villu Parvet: kuidas litsilikkuse testis mitte põruda

51 kommentaar
Villu Parvet: kuidas litsilikkuse testis mitte põruda

Me tahame meestena sind voodisse meelitada ja seda võimalikult kiiresti. Iga naine on meile kui ürgmeestele saak, tahad sa seda või mitte. Meestena juhib meid väga suur vallutamise soov ja tihti hakkame oma ülemise peaga mõtlema alles siis, kui alumine on tõrjutud.

Me tahame meestena sind voodisse meelitada ja seda võimalikult kiiresti. Iga naine on meile kui ürgmeestele saak, tahad sa seda või mitte. Meestena juhib meid väga suur vallutamise soov ja tihti hakkame oma ülemise peaga mõtlema alles siis, kui alumine on tõrjutud.

 

L-test. Võta seda, kuidas tahad, usu või mitte, aga väga suur osa mehi teevad sinuga ikkagi nn litsilikkuse testi. Alates hetkest, kui sind esimene kord kohtume, hakkab stopper käima. Kui esimese 24 tunni jooksul õnnestub meil sinuga vahekorda astuda, on testi tulemus positiivne – oled litsilik tüdruk, mitte aga materjal püsisuhete arendamiseks. Kusjuures paraku mõtleb nii enamik mehi – torumeestest doktoriteni. Tugevda oma kaitseliine, sest püüame tihti vallutada su kindluse tormijooksuga.

Üks miljonist. Kui me esimese ööpäeva jooksul alates esimesest kohtumisest su „kätte saame“, siis ei pea me sind väga suureks saavutuseks (ka siis, kui oled igati ilus ja tark tüdruk). Tunneme siis ürgset ahvatlust vallutada midagi uut – keerukamat ja paremat. Lisaks – nagu ütles üks mu sõber – „Kui ta esimesel korral kätte saad, oled niikuinii üks miljonist, ükskõik, mida ta räägib.“ Meeste peast on raske selliseid mõtteid välja juurida, ükskõik, mida sa hiljem räägid või teed – arvame, et oledki nii käituma harjunud.

„Ma ei tee muidu mitte kunagi nii…“. Kui nüüd arvad, et need sõnad on meile midagi uut, siis ole hoiatatud. Kuuldes sinu suust neid sõnu, oleme väga rahul: teame, et püüad saabuvat või saabunud alistumist endale kuidagi ära põhjendada. Kui ütled seda meile külla tulemise, sõitma minemise, endale külla kutsumise vms peale, siis on see muusika meie kõrvadele. Ära ainult, palun, nõua, et me seda usuksime, sest kahjuks enamik kõige lihtsamaid skank-e on meie peadesse sellele lausele oma tähenduse söövitanud.

„Aga me ei seksinud päriselt!“. Osad naised on püüdnud „L-testi“ läbida nii, et ei astu reaalselt vahekorda, aga teevad „midagi muud“. Lühike vastus selle kohta on: „Ei loe!“. Kui mees mis iganes tegevusest sinuga koos viibides esimese 24 t jooksul alates esmakohtumisest „paugu lahti saab“, võid endale rahulikult „L“ tähe otsa ette lüüa. Me võime kasvõi sinu seltskonnas kätt vedada, meil pole vahet, oluline on see, et jõuaksime lõpuni. Kui see juhtub, oled „L-testi“ osas paraku kaotaja.

Kuidas sa suudad seda uskuda? Esimese 24 t jooksul võime me rääkida meestena ükskõik mida. Vaata legendaarseid Pahasid poisse või pleikareid, kelle eest sind on hoiatatud ning kes lõpuks ikkagi su lennult ära vallutasid. Nad pole edukad sellepärast, et nad oleksid silmnähtavalt nilbed, pealetükkivad ja selgelt ühe asja peale väljas. Nad on kavalad ja räägivad sulle absoluutselt ükskõik mida, mille tulemusena tunnedki, et tegelikult on nad hoopis teistsugused ja väga toredad kutid…, kuni pauk ära käib.

Peale pauku kõik teisiti. Meie füsioloogia meestena on väga imelik. Siis, kui sinul  hakkavad tunded tekkima, muutud sa meile vastikuks. Peale orgasmi muutub meie biokeemiline koostis nii, et tahame sinust enamasti vaid lahti saada ning tundud meile pigem vastik. Kui me siiski sinuga ühte voodisse magama jääme, on see enamasti pigem väsimusest, kui meeletust soovist sind enda kaisus hoida. Oleme saanud, mida tahtsime, ning meid valdab tühjus ja ükskõiksus.

Halva stardi valem. Kõige iroonilisem on, et peale seksi naistes alles tõelised tunded tekivadki. Sinu biokeemia hakkab nüüd tööd tegema ning enamasti aktiveeruvad kõik soovid meiega millegi tõsisema arendamiseks. Selle tõttu ongi paljud mehed öelnud hiljem: „Ta oli jumala normaalne ja lahe tüdruk, aga peale seksi on hullult ahistama ja ette kujutama hakanud…“. See on väga loomulik reaktsioon, sest seksist tekkinud lähedus muudab sinu mõtlemist ja ka meie oma – kahjuks vaid erinevates suundades.

Pereväärtused on meie salarelv. Paljud mehed tajuvad naiste tunnet, mis seostub sooviga leida endale hea mees ning laste isa. Tunnistan ausalt, et kasutame seda räigelt ära. Mitte midagi ei mõju paremini, kui hakkame rääkima esimesel kohtumisel sellest, kuidas üksiku elu on meid ära tüüdanud ning soovime nüüd leida naist, kellega tõsisem suhe luua. Palun saa aru, et valdavalt pole see kunagi tõsi ja isegi kui nii mõtleme, on sulle kasulikum ikkagi enda kaitseliinid tugevatena hoida.

Põhjendamatud hirmud. Kui kardad, et mehe huvi sinu vastu kaob, kui sa kohe ei alistu, või leiame enesele teise naise – oled lihtsalt põhjendamatute hirmude ohver. Meie huvi suureneb sinu vastu ja vähemalt näed, kas soovisime üldse ka midagi muud. Kui me sind esimese ööpäeva jooksul vallutada ei suuda, siis ei tähenda see veel automaatselt meie soovi sinuga „käima hakata“. Päris kindlasti eristad aga sel viisil mehed meie hulgast, kellel on ka veidi tõsisem huvi. Suhtume sinusse siis teistmoodi.

Suur aja kokkuhoid. Võid kindel olla, et hoiad meeletult aega kokku, kui sa ei hakka jooksma meeste järel, kes su kindluse esimese ööpäeva jooksul vallutavad. On palju häid naisi, kes on sellises olukorras ilmutanud kahetsusväärset meeleheidet. Kui sind on mingil põhjusel „maha jooksnud“ mingi eriline tõhk, siis tahad, et ta sinust vähemalt muus mõttes hooliks. Enne, kui isegi aru saad, oled hakanud klammerduma ning taga ajama tüüpi, keda sa oma tulevikumehena ka kõige haigemas unes ette ei kujutaks.

Võitle enda eest. Me pole meestena niivõrd pahad, kuivõrd oleme juhitud oma tungidest ja vallutussoovist. Kusjuures see käib ka „korralike“ ja „tarkade“ meeste kohta. Ära ole naiivne ja arva, et kui helistame sulle vaid peale kahteteist öösel, siis on meil varem väga kiire olnud – pigem on su nimi meie telefonis siis lihtsalt „Nr 33“. Sama käib meie jutu kohta – võime esitada sulle Oscari vääriliselt unistuste printsi või tulevast pereisa, aga tegelikult on need vaid meie trooja hobused sinu kindlusse pääsemiseks.

Mõtle südamevalu peale varem. Naised ja mehed on biokeemiliselt erinevad. Lastes ennast vallutada esimese 24 t jooksul, paned end ülisuure tõenäosusega südamepurustamise masina järjekorda. Su südamest tehakse hakkliha ning oled ise sellele kaasa aidanud. Peale sellist seksi pole meil huvi aktiivsust üles näidata, sest see viiks meie enesehinnangu alla, sina aga vajad seda ning seetõttu oled ebasoodsas olukorras. Mõtle selle peale varem ja ära karda – kui vastupanu osutad, siis tuleme uue katsega :)

Alati on ka (üksikuid) erandeid. Erandlikuks võimaluseks test „puhaste paberitega“ läbida on see, kui suudad seksida nagu mees ning soovidki seda ise teha. Sa tead, et me ajame sulle jama, aga mängid oma reeglite järgi ja tahadki vaid füüsilist kontakti. Oskad ette näha tagajärgi ja oled nendega arvestanud – säästad end südamevalust, sest meeldime sulle pisut rohkem kui delfiini- või jänkukujulised mänguasjad. Vastutad oma tegude eest ja ei hakka vabandama – see on erand, milleks on mõningad tüdrukud võimelised.

 

 

Buduaarile Villult

 

PS! Kas sa teadsid, et Villu Parveti kirjutatud menukas “Seks, vein ja kutsikad” on kolmanda kordustrükina poelettidele jõudnud.