Villu Parvet: lapsega naise elu vallaliste turul

Villu Parvet: lapsega naise elu vallaliste turul

Paljud naised, kes soovivad endale meest leida, on ühtlasi emad. Kas mehe leidmine lapsega naisele on üldse tänapäeva Eestis võimalik? Lühike vastus on: jah, kuid ainult siis, kui ta õigesti tegutseb. 

Paljud naised, kes soovivad endale meest leida, on ühtlasi emad. Kas normaalse mehe leidmine lapsega naisele on üldse tänapäeva Eestis võimalik? Lühike vastus on: jah, kuid ainult siis, kui ta õigesti tegutseb. 

MILF-istumine või mutistumine?
Kõige suurem oht, mis võib tabada igas vanuses lapsega naisi, on mutistumine ehk emotsionaalne surm, mis saabub reeglina aastakümneid enne füüsilist. Laps ei tähenda seda, et naine peaks ennast vabatahtlikult turult väljatõrjutud mutikeseks pidama. Kindlasti mitte! Ükskõik, kas oled noor või veidi vanem üksikema, hakka julgelt MILF-iks (guugleda, kui sa tõesti veel ei tea, mida see tähendab). Iga vaba mees teab, et üks atraktiivne ja tuline MILF on nii sekspartnerina, kaaslasena kui ka suhtematerjalina palju kordi parem kui mõni poolkõva kogenematu hall hiir.

Tegele endaga
Jah, see on lapse kõrvalt raske. Samas on see üks võtmeküsimusi! Leia aega, et teha naiselikke asju: trenn, maniküür, pediküür, solaarium jne. On olemas mitmeid kahe või isegi kolme (!) lapse emasid, kes näevad välja nii, et neid peetakse oma tütre õdedeks! Ja ma tean kusjuures väga täpselt, millest ma räägin. Kui sa enda jaoks aega ei leia, kaalus juurde võtad, raseerimise ja solaariumi unustad ning muul viisil enam välimuse eest ei hoolitse, siis unusta head mehed ära! Siis jookseb su maha ainult mõni D-listi tüüp. Säti asjad nii, et sul on aega endaga tegelemiseks, kuigi see on kuradi raske – teame seda väga hästi.

Ära anna kohe kätte!
Olen ise varem aktiivselt turul ringi vaadanud. Nüüd tegutsevad seal minu agendid, kellelt pidevalt infot saan. Siiani on paljudel noortel emadel justkui otsaees silt „Lohista mind ära, ma usun kõike, mida sa räägid“. Ära unusta, et sult ostetakse seda, mida sa reklaamid. Kui paned ennast riidesse nagu lõbunaine, siis mehed lihtsalt seksivadki sinuga ning püsisuhte võid ära unustada. Mehed teavad, et tihti ongi just kõige lihtsam pääseda üksikemade pükstesse. Seksi saamiseks on vaja sageli vaid nende elumured ära kuulata ja jätta mulje, et mees on väga valmis püsisuhteks ja pühendumiseks. See tõmbab kaitsed maha ja paljud üksikemad usuvad naiivselt, et sellest kujuneb suhe. Parimal juhul ainult fuck-buddy-suhe, mitte normaalne püsisuhe. See on järeleproovitud fakt!

Ära hirmuta lastega ära!
Kui asjad lähevad tõsisemaks ja juba suhtled mehega, siis ei tohi loomulikult valetada, et sul pole last (või lapsi). Sama hull on aga lastega ära hirmutamine. Iga normaalne mees võtab oma asjad ja põgeneb, kui ta saab aru, et püüad kuidagi temast teha mingi teise tüübi väänikute üleskasvatajat. Võti toimiva suhteni jõudmiseks on mehele näitamine, et sa saad oma lapse (või lastega) ise hästi hakkama ning need ei kujuta endast mehele mingit traagilist lisakoormust. Sel juhul võib mees ajapikku olukorraga harjuda ning ausalt öeldes on nii alguse saanud isegi mitu täiesti toimivat suhet.

Ole valmis tõrjuma
Kui sa seksi ei anna ja mees sinust seepeale enam huvitatud ei ole, siis ära tee mööndusi. Ära hakka lihtsalt kellegi armukeseks, number kaheks, kolmeks, neljaks või neljakümne kolmeks. Ole valmis mees pikalt saatma! Kui sa mehele ka muus mõttes lisaks seksisoovile huvitav ja atraktiivne tundud, siis ei ole laps takistuseks, vaid pigem isegi plussiks. Seda oskavad sageli hinnata just veidi kogenenumad mehed, kellel on kogemusi nii lasteta kui lastega naistega suhtlemisest.

Suhteks vaata veidi vanemaid 
On palju näiteid, mis kinnitavad, et suhte jaoks tasub vaadata veidi vanemaid mehi. Ole realist! On väga ebatõenäoline, et näiteks mingi üheksateistaastane kutt hakkab väga heaks pereisaks, kui sa ise oled näiteks kahekümne viie aastane üksikema. See võib juhtuda, kuid see on enamasti äärmiselt harv juhus. Pigem rahuldavad säärased kutid sinu peal lihtsalt oma MILF-i fantaasiaid. Selliseid võid alati anonüümse seksi jaoks ära kasutada, kui soovid, kuid praktika näitab, et üksikemadel õnnestub toimivaid pikaajalisi suhteid luua siiski vanemate meestega. Mingis vanuses hakkab suurem osa meie vereringest liikuma ajus ja väiksem peenises. Pahade poiste puhul ei saabu see anatoomiline muutus reeglina enne kolmekümnendat eluaastat. Teiste puhul mitte palju varem.

Ära üle põe
Tegelikult ei ole ema või mitte-ema olemine üldsegi nii keskne ja esmatähtis küsimus, mille alusel mees endale elukaaslase valib. Tihti naised võimendavad selle nii suuresti üle, et mehel lihtsalt hakkab alguses nendest asjadest rääkimisel imelik ning siis hirm. Kuigi laps on väga oluline, oled sina siiski eraldi isik koos oma kogemuste, oskuste, mineviku, puuduste ja voorustega. Vaba ema olemise pärast ei tohi üle põdeda, pigem tasub saada uhkeks  MILF-iks, kes vajadusel mehi julgesti tõrjub. 

Kontakti loomisel uute meestega toimivad üksikemade puhul tegelikult valdavalt täpselt samad reeglid, mis kõigi teiste naiste puhul. Selle kohta tehtud põhjalike ja praktiliste uurimuste järeldused on aga mugavalt sinuni toodud ka raamatus SVK, mis sul kindlasti osta tasub.

 

 

Villu