Villu Parvet: mehe endale võitmine

21 kommentaar
Villu Parvet: mehe endale võitmine

Oleks väga lihtne, kui toimiks täielik otsekohesus ja mees ulataks kohtamisel sulle väikese juhendi, milles on kirjas, mis nuppudele on vaja vajutada, et ta endale saada. See pole paraku nii lihtne ning kohati on sul suhteni jõudmiseks vaja ärimehe nahaalsust, pokkerimängija enesekontrolli ning paha tüdruku bitchilikkust. Järgnevalt mõned mõtted, millest võib olla abi mehe endale võitmisel.

Oleks väga lihtne, kui toimiks täielik otsekohesus ja mees ulataks kohtamisel sulle väikese juhendi, milles on kirjas, mis nuppudele on vaja vajutada, et ta endale saada. See pole paraku nii lihtne ning kohati on sul suhteni jõudmiseks vaja ärimehe nahaalsust, pokkerimängija enesekontrolli ning paha tüdruku bitchilikkust. Järgnevalt mõned mõtted, millest võib olla abi mehe endale võitmisel.

 

Jälgi ta käitumist. Jälgi mehe kehakeelt, tihti reedab ta palju just sellega, kuidas ta sind vaatab, sinu poole nõjatub ja teraselt huvitatud on. Kui naine meile meeldib, käitume nagu tänaval oma lemmiksportautot märgates: peatume, uudistame, uurime, tahame näpuga torkida, räägime sõbrale ja kui on võimalus, hakkame täpsustavaid küsimusi küsima. Muidugi tahame ka sõita, aga saame reeglina aru, et see pole kohe võimalik :).

Ära tapa huvi alget. Mehe tunnete süsteem on nagu vigane arvutiprogramm. Meis ei teki tunded selge loogika alusel ja kindla päringu peale. Enamasti hakkame naisega suhtlema, teadmata, kas sellest tuleb midagi tõsist või mitte. Üks on aga kindel: kui liiga pealetükkivaks muutud, siis lämmatad meie algse huvi suhte osas kindlasti. Ära unusta, et võime muutuda nagu ilm: hommikusest rannamõnust saab õhtune vesistamine.

Ära ole etteaimatav. Sul on palju lihtsam huvi äratada ja mees endale võita, kui suudad olla oma käitumises ettearvamatu. See tähendab, et sa ei klammerdu, helistad ettearvamatul ajal, julged välja öelda oma arvamusi ning üllatad meid pidevalt oma erinevate seksikate välimustega. See lööb segi ka kogenenuma mehe mõtlemise ja just siis tekivad meie sisemised laboris tundereaktsioonid.

Märka ilmselget. Meestena on meil naise vastu huvi tundmisel kaks varianti: täielik huvi (oleme nagu koer, kellele on isuäratavat konti näidatud) ja siis skaala teises otsas kõik muud variandid. Kui me pole sust väga huvitatud, siis suhtleme sinuga vaid endale sobival ajal, teeme öiseid booty-call-e, „unustame“ tagasi helistada, soovime kohtuda ainult „seksi-sõbralikes“ kohtades jne. Ära raiska aega sinust vähehuvitatud meestele.

Istu juhi kohale. Ole meie jaoks ainult mõõdukalt kättesaadav ja julge öelda selgesti „Ei!“. Ära tule kaasa iga meie ideega ning ütle otse välja, kui sul on kiire. Meie huvi suurendamiseks võid vahel ka kohtumisi tühistada või edasi lükata. Kui julged sellest telefoni teel teada anda, hindame sind pigem rohkem. Kui aga kohtumisele tuled, saabu õigeks ajaks – ka see erutab meid ja eristab sind väga paljudest teistest.

Räägi neljandiku ajast. Sel viisil räägime meie kolm korda rohkem kui sina. Esita lihtsaid küsimusi meie enda kohta ja kuula – see on tavapärane n-n „surnuks kuulamise“ lähenemine, mida rakendatakse sageli müügis. Miks ei võiks sa siis seda kasutada ka enda „maha müümiseks“? :) Ära unusta, et suhte loomisel erinevused ei tõmbu ning rõhuta meie jutust asju, millega ise nõustud. 

Ole õnnelik. Mehi võluvad õnnelikud naised, kes ei räägi probleemidest – küll jõuad muredega tegeleda siis, kui suhe tõsisemaks muutub :). Alguses säästa meid kõigest kurnavast: sinu raskest lapsepõlvest, maniakaalsest eks-mehest, „mõttetust“ tööst jne. Lisaks sellele, et nii räägid palju, on selline „verbaalne oksendamine“ ka sõna otseses mõttes peavalu ja põgenemise soovi põhjustav. Ole seksikas, lõbus ja õnnelik.

Lühenda kohtumiste aega. Väga paljud suhted muutuvad meie jaoks kiiresti igavaks, sest saame sinuga liiga palju koos olla. See võib tunduda pisut räige, aga väldi alguses pikki kohtumisi. Pead olema meie jaoks alati piisavalt kättesaamatu, aeg-ajalt „kinni“ ja päevaplaaniga, milles meile kingitud aeg on piiratud. Selle tulemusena su aktsiad tõusevad stabiilselt, mitte ei koge ülijärsku krahhi peale kiirelt tõusu.

Lahku tipus. Üheks väga toimivaks võimaluseks meie huvi „üles pumpamisel“ on see, kui lahkud siis, kui kohtamine on täies hoos, emotsionaalne ja lõbus. Järgi oma standardeid, viita viisakalt näiteks sellele, et pead järgmisel päeval tööl olema ning ära lase meil sind jääma „ära rääkima“. See on nagu seriaalide katkemine kõige põnevama koha peal, mille tõttu hakkame ise pingutama, et „seda edasi näha“.

Keera juurde ükskõiksust. Õpi näitama mehele välja piisavat ükskõiksust. Ära ole vaimustuses tema majast, autost või välimusest – suhtu sellesse, nagu see oleks kõik väga tore ja samas mitte midagi ebamaist. Vihja oma jutus sellele, et sul on oma elu. Ütle talle, kui „lahe sul oli eelmisel õhtul oma sõbrannadega“, „kuidas sul on kahjuks järgnevatel päevadel liiga kiire, et kohtuda“ või „võite veel kindlasti näha, kui tal veab“ :).

Märka enda armumist. Kui tunned, et hakkad mehe vastu tõsisemaid tundeid tundma, siis kõigepealt märka seda ise, kuid ära näita seda veel meile välja. Ka kõige siiramat armumist ei suuda mehe primitiivne aju sageli eristada klammerdumisest. Suhtlemise alguses ära uuri liiga palju meie tegemiste, liikumiste, elukorralduse, tulevikuplaanide, vanemate, meeleolude ja muu kohta. Klammerduv käitumine on ükskõiksuse suurim vaenlane.

Suhtle teiste meestega. Käi kohtamas ja oma sõpru. Enne, kui te pole mehega täielikult „koos“, näita ennast avalikes kohtades vahel mõne atraktiivse mehega. Meestena tahame alati võidelda ja võita. Mitu tarka naist on püüdnud oma tulevase kaaslase võrku just tema ees teise mehega veidi flirtides. Ära sellega liiale mine, kuid julge seda kasutada – vahel on just sellist tõuget vaja, et su väljavalitu end kätte võtaks ja sinuga suhtesse hüppaks.

Tagasihelistamine. Ära helista mehele kohe peale kohtumist, pigem oota ära tema kõne. Ei tohi muretseda – kui jätsid meile hea mulje, võtame kindlasti ühendust. Kui sulle helistame, ära võta alati vastu ja ära helista ka kohe tagasi. Kui sõnumi saadame, võid rahulikult vastata näiteks järgmisel päeval. Kui sõnumis sul tagasi helistada „käsime“, vajuta lihtsalt „Delete“. Pingutame sageli seda enam, mida rahulikumalt sa asja võtad.

Järgmine tase. Võid ette kujutada suhtes järgmisele tasemele viimist otsustava korvi viskamisega korvpallimängus. Viskajaks oled sina, kuid palli peab sulle söötma mees. Kui ta näitab valmisolekut, tee ka omapoole lüke. Kui sa aga selgeid märke ei näe, ära niisama tõmble – sellel pole tulemusi ja see jätaks sinust pigem kummalise mulje. Suhtlemisel järgmisele tasemele liikumine toimub edukalt alati „koostöös“.

Kasuta seksi mõistlikult. Kui tahad mehega suhet, pole sul mõttekas olla nii odav, et esimesel kohtumisel voodisse lähed. Nimetame seda „L-testiks“. Su enda huvides on määrata kohtumisele õige lõpuaeg, millest igal juhul – ükskõik, kui lõbus sul on – kinni pead. Kutsu keegi järele, lase endale seda telefoni teel meelde tuletada jne. Enamasti „jookseme su voodisse maha“ siis, kui oled otsustanud, et „vaatad jooksvalt, kuidas olukord kujuneb“. :)

 

Elu oleks lihtsam, kui poleks mingeid mänge. Samas suhtlemises ja suheteni jõudmises see kahjuks nii ei ole. Mida vähem mees sind teab, seda kavalam tuleb sul olla. Paljud pikaajalised kooselud on tihti alguse saanud teineteise heas mõttes ülemängimisest :).

 

 

 

Buduaarile Villult