Villu Parvet: peotüdruku kurb saatus

Villu Parvet: peotüdruku kurb saatus

On palju nn peotüdrukuid, kes loodavad väga leida endale head meest. Nad mõtlevad temast tegelikult palju rohkem kui välja näitavad ning hellitavad eht-naiselikke unistusi. Samas ei taju paljud peotüdrukud paraku, et neil puuduvad üleüldse vahendid hea mehe kodustamiseks. Sõnumitoojat ei tasu tappa, aga mitmed tüdrukud on otseteel küllaltki kurba tulevikku. Kui see puudutab mõnda sinu sõbrannat, on kasulik seda lugeda.

On palju nn peotüdrukuid, kes looda-vad väga leida endale head meest. Nad mõtlevad temast tegelikult palju rohkem kui välja näitavad ning hellitavad ehtnaiselikke unistusi. Samas ei taju paljud peotüdrukud paraku, et neil puuduvad üleüldse vahendid hea mehe kodustamiseks. Sõnumitoojat ei tasu tappa, aga mitmed tüdrukud on otseteel küllaltki kurba tulevikku. Kui see puudutab mõnda sinu sõbrannat, on kasulik seda lugeda.

Enesehinnang. Kui tüdruk ei suuda selgelt lõpetada lauset „Mina olen …“ või on selle lõpetamise tulemus midagi negatiivset, on asjad kurvad. On võimatu leida head meest, kes suhet sooviks, kui inimene ennast ei armasta. Kui olla enda vastu üdini aus, siis tasub mõelda, kui kõrgelt naine tegelikult ennast hindab ja palju ennast armastab. Peotüdrukud reeglina ei armasta end ja seetõttu on naiivne loota suuremat armastust ka teistelt.

Peo-tüdruku unistus. Tihti loodavad peotüdrukud sellele, et nad „valivad“ lõpuks endale ideaalse mehe nende paljude hulgast, kes neile tähelepanu pööravad. See on illusioon, mis puruneb, kui nad püüavad tõsisemaid suhteid luua. Loomulikult soovivad pea kõik mehed neilt seksi saada, aga samavõrd kindlalt välistavad püsisuhte. Peotüdrukut saab võrrelda kiirtoiduga – seda võib vahel süüa, aga igapäevaselt ajab pigem südame pahaks.

Ainuke valuuta on seks. Peotüdruku ainukeseks valuutaks on tegelikult seks ja väline ahvatlus. See, mis toidab meeste fantaasiaid ja erutab ühe õhtu lõikes, on sageli väga häiriv püsisuhte puhul. Temaga on väga hea seksida, samuti võib teda vahel oma sõpradele esitleda, kuid mitte kunagi ei soovi mehed peotüdrukuga tõsimeeli pikaajalist lähedussuhet. Laste ema ja püsiva kaaslasena näeme kedagi, kes pole ära hooratud (Ups…).

Pole elu. Kõige rohkem häirib mehi peotüdrukute puhul ilmselt see, et neil pole oma elu. Õieti see on, kuid reeglina FB-s ja msn-is. Tavaliselt teevad nad täiesti teisejärgulist tööd, mis ei nõua oma aju kasutamist ning veedavad vaba aja arvutis. See kõik paistab tegelikult kohe välja, kui nendega kohtamas käia. Meeleheidet, põdemist ning sisuliste huvide puudumist on väga raske varjata. Kuigi nad arvavad ekslikult, et suudavad seda.

Flirt Pahade poistega. Peotüdrukud lasevad endale pidevalt „ära panna“ Pahadel poistel. Mehed hoiavad pead kinni ja ei suuda aru saada, mida need tüdrukud tegelikult loodavad. Kas nad arvavad, et just nemad kodustavad Paha poisi või vajavad nad kelleltki korvi saades kohe uut vallutust? Igal juhul ei ole plussiks see, et tüdruk on linna kõikide Pahade poistega flirtinud. Me teame väga hästi, kuidas need flirdid tavaliselt lõppevad. 

Üksindus. Selle kõige juures on Peotüdrukud väga sageli üksikud ja see paistab välja. Tihti ka just see on väga hoiatav. Head mehed soovivad, et tüdruk käituks alati nii, nagu tal oleks poiss olemas, ka siis, kui ei ole. Peotüdrukud käituvad sageli nii, nagu neil poissi ei oleks, ka siis, kui neil on. See on ohtlik ning selle tagajärjel kategoriseerivad head mehed sellise tüdruku oma peas „klubihooraks“, kes kõlbab vaid „kiirsöögiks“.

Kus veedab vaba aja. Uurisime hiljuti seda, kus peotüdrukud veedavad suurema osa vabast ajast. Ilmnes huvitav nähtus: seal, kus saab alkoholi. Võid kriitiliselt mõelda, kuidas on asjad sinu ja su sõbrannadega. Kui suur on tõenäosus, et mõni hea mees võtab naist väga tõsiselt, kui too on suurema osa ajast sellistes kohtades ning tähistab näiteks nädala algust esmaspäeva õhtuse kokteiliseeriaga? Mitte väga suur.

Keda loodab leida. Kui tahta normaalset meest, siis on tegelikult mõttekas minna kohtadesse, kus liiguvad kained inimesed (Kas see pole mitte geniaalne soovitus :) ). Lisaks baaridele, klubidele, pubidele ja lounge’idele on olemas ka spordiklubid, kaubanduskeskused, spordiüritused, koolitused, kursused jne. Kui otsida valest kohast, võib endale lihtsuse huvides otsaette tätoveerida: „Olen Pahade poiste kondoom“.

Viimased vahekorrad. Peotüdrukute maapeale tulekuks kasutatakse vahel ka viimaste vahekordade kirja panemist. See pole raske, sest materjali reeglina on. Kui viimased vahekorrad on olnud eranditult Pahade poistega, siis on see mõtlemise koht. Tihti on tuleviku ennustamiseks kasu mineviku tundmisest. Kui kõik samamoodi jätkub, on järgmine partner samuti Paha poiss. See pole iseenesest halb, kuid püsisuhteni nii ei jõua.

Sõbrannade nimekiri. Reeglina on peotüdrukute sõbrannad samuti peotüdrukud ning neil on samad huvid. Ilmselt see võimaldabki sellist eluviisi elus hoida. Koos suudetakse muuta säärane elu mõistuspäraseks ning toetatakse teineteist. Räägitakse, kes kelle „ise maha jättis“, „kuidas mehed nende järel jooksevad“ või „kui nõmedad on mingid kuivad eided“. Peotüdruk ei muutu enne, kui ta muudab oma sõbrannade suhtlusringi.

Juhuseksi dieet. Peotüdrukud, kes tajuvad, kui kurb on lõpuks nende saatus, püüavad vahel oma elu ümber korraldada. Esimene asi, mis neil sellises olukorras ette võtta tasub, on vähemalt 30 päevane juhuseksi dieet. Suutes vältida täiesti perspektiivituid vahekordi kuu aja jooksul, hakkab nende pea tihti väikestviisi selginema. Paljudele võib see dieet tunduda täiesti normaalne, kuid mitmele peotüdrukule tundub see alguses ennekuulmatu.

Alkohol. Peotüdruku eluviisi aitab säilitada alkohol, mis on kõige kiiremaks vahendiks reaalsuse eest põgenemiseks. Peotüdrukud vajavad seda, sest nad lihtsalt ei teeks kaine peaga sageli nii ebamõistlikke valikuid. Sarnaselt juhuseksi dieedile toimib täielik loobumine alkoholist vähemalt sama pikaks ajaks (30 päeva). On huvitav näha, kuidas nii toimides tekib peotüdrukul järsku meeletult vaba aega.

Suhtlemine meestega. Juhuseksi dieedile minnes ei pea lõpetama suhtlemist meestega, aga tasub ära õppida lause „Sa võid mu sööma viia“. Selle asemel, et meestele külla minna, neid külla kutsuda, koos sõita, peol või joomas käia jne, võib anda neile võimaluse tüdruk sööma kutsuda. Paljud peotüdrukud on üllatunud, kui vähesed nende „kavaleridest“  viitsivad neid välja sööma viia. Ka see on mõtlemise koht.

Töö, trenn, õppimine. Kõlan küll noore Leninina, aga just nende asjadega tasub sisustada oma vaba aeg. Peotüdruku elukorraldus muutub täielikult, kui ta fikseerib ära trenni ajad terveks kuuks ning järgib seda graafikut. Töö osas tasub nii kaua otsida, kui leitakse peaga tehtavat tööd, mis sisaldab ka mingitki isiklikku arengut ning kõige selle kõrvalt tasub aktiivselt õppida. Kas või iseseisvalt ja iga päev. 

Uued võimalused. Heade meeste leidmise võti ei peitu ainult selles, kus ringi liikuda või mida seljas kanda. Pigem sõltub see sellest, kes tüdruk tegelikult on. Kui tüdrukul on oma elu, eesmärgid, päevaplaan ja soov kasvada, siis on ta meestele atraktiivne. Kui ta ei lase kohe oma pükstesse tungida ning teab oma hinda, siis võib meestes tekkida huvi püsisuhte vastu. Ei anna garantiid, kuid see pole vähemalt üldsegi välistatud.

Peotüdrukud võivad tegelikult olla väga heaks suhtematerjaliks, aga ainult siis, kui nad õigel ajal oma elu raiskamise lõpetavad. Tik…tak…:)

 

Villu