Villu Parvet: pilk paha poisi pähe

Palju on küsitud selle kohta, mis toimub pahade poiste peas ning kuidas nad erinevates olukordades käituvad. Järgnevalt ongi ära toodud mõned lugejate küsimused, mille vastused on antud pahade poiste endi poolt. Oleme küsinud neid küsimusi mitmelt erinevalt pahalt poisilt ning koostanud vastused kõigi väljaütlemiste põhjal. Kui sul on endal paha poiss kodus või suhtled sellisega, tasub seda kindlasti teada.


Palju on küsitud selle kohta, mis toimub pahade poiste peas ning kuidas nad erinevates olukordades käituvad. Järgnevalt ongi ära toodud mõned lugejate küsimused, mille vastused on antud pahade poiste endi poolt. Oleme küsinud neid küsimusi mitmelt erinevalt pahalt poisilt ning koostanud vastused kõigi väljaütlemiste põhjal. Kui sul on endal paha poiss kodus või suhtled sellisega, tasub seda kindlasti teada.

Kas te suudlete esimesel kohtumisel?

Suudlemine pole üldsegi kõige olulisem, samuti mitte see, et jõuaksime kohe seksini. Meile meeldib mängu ilu ja see, kuidas naine reageerib meiega suhtlemisele. Ainult seksi saamine ei ole kuigivõrd motiveeriv, kui puudub emotsionaalne kontakt. Samas kipub see aga nii olema, et jõuame seksini kiiresti ja teame, et seks võib viia selliste asjadeni nagu kohtamas käimine, romantika ja isegi suhted:).

Kas teid saab üldse muuta?

Kindlasti ei saa paha poissi muuta, küll aga saab tal muutuda aidata. Samas on see võimalik ainult siis, kui paha poiss seda ise tahab. Selline valmisolek võib tekkida järsku, sest me tõesti ei tea, mis homne päev meie lähisuhetes endaga kaasa toob. Küll aga ei soovita selle peale lootma jääda. Valdaval osal juhtudest me ei ole veel valmis muutumiseks ning siis, kui väga kiindud, saad lihtsalt haiget.

Kas naise tunded üldse huvitavad pahat poissi?

Huvitavad küll, ometi veidi teisiti kui teiste meeste puhul. Näeme naistes sageli põnevaid uurimisobjekte, kelle mõtlemise ja käitumise mõistmisse soovime süveneda. Ometi kipub nii juhtuma, et tüdineme kergesti ning võime siis jälle edasi liikuda, jättes endast maha palju haavatud südameid. Samas ei tee me seda vihast naiste vastu, vaid pigem loomupärasest uue avastamise soovist.

Mis paha poisi kõige olulisem isikuomadus?

Kõige olulisem on enesekindlus. Me teame, kes me oleme ja ei põe seda. Tunnistame, et oleme pahad, kuid ei pea seda häbenema. Oleme endaga rahul ega pea teesklema, et oleksime keegi teine. See eristabki meid kusjuures paljudest elukunstnikest, kes püüavad väga keeruliste lähenemistega naisi ära rääkida – selles osas olema palju lihtsamad.

Millega naistele muljet avaldate?

Kui naistega tuttavaks saame, siis ilmselt sellega, millised me tegelikult oleme. Naised näevad, et me pole väga kuivad ning oleme alati valmis seiklusteks. Ilmselt avaldabki neile muljet ka meie vabameelsus, põnevus ning ettearvamatus. Samuti see, et suudame panna naised ennast turvalisemalt tundma, sest oleme valmis neid kirglikult hoidma.

Kas paha poiss on sama, mis pleikar?

Tegelikult ei ole. Mitmed pleikarid on pigem Saavutajad, kelle peamiseks eesmärgiks on oma skoor võimalikult suureks ajada. Pahade poistena me pigem naudime teadmist, et saaksime naisega voodisse jõuda, kuid ei pea seda üldse alati ära tegema. Samuti süveneme rohkem naistesse ning uurime neid. Võib julgelt öelda, et erinevalt pleikaritest me ka siiralt armume naistesse sageli.

Millised naised pahadele poistele meeldivad?

Meile meeldivad väga erinevad naised, kuna armastame naisi üldse. Soovime süveneda eri vanuses ja erineva taustaga naiste mõtlemisse ning püüame aru saada, miks nad käituvad nii, nagu nad käituvad. Võime nautida koos olemist väga korralike naistega ning püüda üle mängida tõeliselt pahasid tüdrukuid (kuigi see küll alati ei õnnestu).

Mis on kõige hullem, milleni saab pahaks poisiks olemine välja viia?

Ilmselt on see täielikult süvenenud nartsissism. Võime muutuda traagiliselt enesekeskseks, enda meelest kõikvõimsaks ja selle läbi nõrgeneb kontakt tegelikkusega. Halvimal juhul muutume väga püsimatuks, järsult asjadest tüdinevaks ning halvas mõttes nahaalselt ettearvamatuks. Aga see on väga äärmuslik ning õnneks seda enamasti ei juhtu.

Miks peaks naine tahtma paha poissi, mitte näiteks korralikku meest?

Paha poiss paneb naise tundma ennast teistsugusena. Selles suhtes on kirge, sädemeid ja samas ka piisav hulk turvalisust. Pahades poistes on see miski, mis naistele meeldib ning naistes uue külje välja toob. Samuti tundub sageli, et naised on lihtsalt tüdinenud headest kuttidest ja korralikest meestest, kes nende eest liiga palju ära teevad.

Mis on pahade poiste pikaajalisem eesmärk naistega suhtlemisel?

Me ei otsi endale otseselt unelmate naist, kellega elu lõpuni koos olla. Samas võib see juhtuda, kui kohtame naist, kes meid sellisel viisil tundma paneb. Meie elus on niikuinii päris palju etteavamatust ja see, mis puudutab suhteid naistega, on vähe planeeritud. Võib juhtuda, et järgmisel kuul jätame kõik oma seitse  pruuti ja pühendume ühele tüdrukule.

Mida pahad poisid ise elult tahavad?

Me tahame elu nautida ning seda võib küll öelda, et meil pole sageli väga pikaajalist strateegiat. Pigem oleme ausad ja tunnistame seda, kui hakkame välja mõtlema midagi, mida keegi kuulda tahaks. Elus on meeletult uurida ja avastada, enne kui langetada otsuseid, mis uued võimalused ära lõikavad. Seetõttu arvamegi, et elu on hindamatu seiklus, milles meil on peategelase roll.

Kas mehed ei peaks siis pahasid poisse vihkama?

Jah, osadele meestele me ei meeldi ning see on paratamatu. Eriti neile, kelles puudub see miski, mis naistele peale läheb. Samas tunneb üks paha poiss alati teise ära ning omavahel saame läbi ideaalselt – me teame, et ei pea kunagi muretsema või tülitsema naiste pärast, kuna neid on meie ümber piisavalt. Samuti saame hästi läbi meestega, kelles on midagi teistest eristuvat.

Millise naise paha poiss endale päriseks võtab?

On vähe naisi, kes suudavad meid kodustada. Naine peab olema enesekindel ja teadma, mida ta tahab. Ta peab suutma meiega sõbrana tööd teha ning heas mõttes alguses „kodu mängida“. Samuti peab ta olema väga kindlameelne – meile ei tohi jätta lahtisi otsi ja liiga palju ahvatlusi. Lisaks tuleb tal olla kannatlik ning taluv, sest meis on alati midagi „paha“ alles.

Kas naisel pole paha poisiga pikemal perioodil mõttetult raske?

On pahasid poisse, kellest on saanud väga head püsisuhte partnerid. Kui õpime mingil hetkel oma tohutut vaba energiat suunama pere loomisse ja ühise elu elamisse, on tulemused väga head. Oleme tihti kaaslastena rahulikumad, kuna meil pole vaja nii palju avastada – oleme seda elus piisavalt teinud. 

Mida peaksid naised teadma paha poisiga koos elamise kohta?

Kardame, kui naine on meist liiga sõltuv või pidevalt lihtsalt ootab silmad punnis, millal me koju tuleme. Soovime, et naisel oleks oma elu ja tegemised ning meil oleks võimalik võtta teda kui lähedast sõpra ja partnerit. Siis saame pühenduda. Samas tasub teada, et me võime olla küll monogaamses suhtes, kuid vajame siiski teatavat positiivset tähelepanu väljapoolt.

 

Buduaarile Villu Parvetilt

raamatu “Seks, vein ja kutsikad” autor