Villu Parvet: tahad head meest? Tegutse ise ja kohe!

Villu Parvet: tahad head meest? Tegutse ise ja kohe!

  Sa ei leia head meest lihtsalt oodates ja lootes, et ta ükspäev lillede ja tordiga su ukse taha ilmub. Elu ei ole nagu filmis, kus mees unelmate naist nähes lihtsalt pimesi läbi rahvahulga tema juurde tormab ja kihlasõrmuse välja tõmbab. Kui olen oma lugudes öelnud, et mees tahab jahtida, siis ole meile valmis eelkõige sellist muljet jätma! Sa ei pea senikaua üksi teki all lootma, et ta läbi su maja seina suure augu uuristab ja ise sinuni roomab. Saatus soosib vapraid. Hakka ise julgelt tegutsema. Ole õigetes kohtades ja eeskätt õige suhtumisega ning kingid endale palju võimalusi.
   

Sa ei leia head meest lihtsalt oodates ja lootes, et ta ükspäev lillede ja tordiga su ukse taha ilmub. Elu ei ole nagu filmis, kus mees unelmate naist nähes lihtsalt pimesi läbi rahvahulga tema juurde tormab ja kihlasõrmuse välja tõmbab. Kui olen oma lugudes öelnud, et mees tahab jahtida, siis ole meile valmis eelkõige sellist muljet jätma! Sa ei pea senikaua üksi teki all lootma, et ta läbi su maja seina suure augu uuristab ja ise sinuni roomab. Saatus soosib vapraid. Hakka ise julgelt tegutsema. Ole õigetes kohtades ja eeskätt õige suhtumisega ning kingid endale palju võimalusi.

Mõttetud hirmud. Paljud naised kardavad, et ise meeste otsimine või mehele avalikus kohas lähenemine (hoidku jumal selle eest!) teeb nad odavaks ning ei tööta. See on vale! Kõik sõltub sellest, kuidas sa tegutsed. Magavale kassile hiir suhu ei jookse. Odavaks teeb sind vaid kibestunud hoiak, mille tõttu esimese hea mehe külge klammerdud.

Ära oota. Ära hirmuta ennast ära mõtetega, et kõik head mehed on abielus, homod või ei taha sind. See on põhjendamatu jama. Oleme meestena alati ülimalt õnnelikud, kui naises on pisutki – kas või väike kübeke – flirtivat hoiakut, mida tuleb siin Eestimaal tikutulega taga otsida. Sa ei saa meest kataloogist või Jõuluvanalt – haara ohjad enda kätte!

Numbrite mäng. Mõtle korraks loogiliselt. Sa saad tegelikult valida endale palju parema mehe, kui sul on suurem kandidaatide arv. Kui suhtled väga vähestega, siis lihtsalt kipud mõtlema iga lähemalt tuttava härra tõeliseks Supermeheks. Tegelikult tasub läbi vaadata palju konni, et jõuaksid kvaliteetsema printsi kandidaatideni. 

Naiivne unistaja. Meestena ei saa me sageli aru, millele paljud naised loodavad? Veiniõhtud sõbranna juures, üksi kodus televiisori vaatamine või kibestunud kurtmine ei too printsi sulle lähemale. Pigem kujundad eneses hoiaku, mis sind igasuguste kontaktide vastu „kaitseb“. Tule kivi alt välja, siis suureneb mehe leidmise tõenäosus sadu kordi!

Oleme valmis! Annan garantii kõigi täie mõistusega heteroseksuaalsete meeste nimel, et me oleme naistepoolsele meeldivale lähenemisele avatud kogu aeg, sõltumata ajast ja kohast. See on meile suur au ja äärmiselt meeldiv tunne, kui naine ise meid „sisse lülitab“. Jäta meie hooleks sulle selgitada, kui oleme „kinni“ :).

Ole ise ka valmis. Ole ise ka kogu aeg valmis selleks, et kohtaksid oma unistuste printsi. Täna võib olla just see päev! Ükskõik kus käid (trennis, tööl, poes), ole hoolitsetud ja nii ok, et sa ise enda pärast ei põeks. Enamasti peletad meid eemale just seetõttu, et mõne oma märkamatu iluvea pärast muretsed ja häbelikuks nohikuks muutud.

Mehe võid leida kõikjalt. Hea mehe võib leida kõikjalt, kui oled ise stiilne, hoolitsetud ja korralik. Mis iganes kohaga on tegemist, ei ole printsil ju midagi kobiseda, kui ta ise ka seal on! Samas kui näed välja nagu ühe hambaga narkohoor, siis pagevad ka kalleimas restoranis kõik mehed sinu eest ära. Tähtis pole koht, vaid see, kes oled ja kuidas käitud!

Spordiklubid. Ideaalne koht oma tulevase printsi mahajooksmiseks (ka sõna otseses mõttes :)). Kui klubil on mitu esindust, külasta erinevaid. Ära karda jõusaali – sageli on parimad kompud seal. Käi erinevatel aegadel ja näed meeste „eri vahetusi“, ole lahtiste silmadega klubi kohvikus ja parkimisplatsil – märkad sadu häid printsikandidaate.

Ärihooned. Suured kontorihooned, pangad, ärikeskused – jällegi sajad tublid ja töökad kandidaadid. Hea kalastamiskoht on ärihoone kohvik, kuhu minnes on meil tavaliselt tööst nii kõrini, et oleksime valmis ilusale naisele kas või tiritamme püstitama. Ainuüksi igas suures firmas on kümneid printse – ära karda ka neid.

Üritused. Tervisliku mehe kandidaadid on sinu jaoks üles rivistatud spordivõistlustel. Ole oma tüdrukute tiimiga piisavalt varakult kohal ja ära ka mängijaid unusta. Samuti koolitused, kõikvõimalike kohtade avamised, pulmad, matused – kohti, kust mees leida, on tegelikult palju. Ok, matuste osas võta rahulikult :).

Poed. Iga päev ringleb tuhandeid hurmureid kaubanduskeskustes. Korvi sisu ja osakond näitab mehe profiili – ava oma silmad. Kui tahad kindla peale välja minna, külasta ka ehituspoodi – jah, seal ei käi ainult Soome-ehitajad :). Sarnaselt spordiklubidele on ka poodides eri kellaaegadel erinev „meeste vahetus“.

Klubid ja baarid. Kui keegi ütleb, et klubist või baarist iialgi head meest ei leia, on ta lihtsalt kibestunud. Ära unusta, et kui hr prints isiklikult kuskile kohale saabub, siis sama hästi võib ka printsess „sinna sattuda“. Oluline on, et oleksid kaine – siis näed klubides toimuvat hoopis teistes toonides ja suudad olukorda kontrollida.

Kohvikud ja lounge’id. Samuti väga head meesteallikad. Külastage oma tüdrukutega erinevaid kohti ja erinevatel kellaaegadel, nii jõuate läbi töötada kõige suurema arvu kandidaate. Peaasi, et ka nende sees piisavalt ringi liiguksid ja aeg-ajalt leti ääres või WC-s käiksid – oma märgatavuse eest pead ikka alati ise ka hoolitsema!

Internet. Netis on nii palju mehi, et sul on raske neid mitte leida. Ära karda olla „Single“, kui sa seda tegelikult oled. Samuti ära pea kõiki kirja saatjaid perversseteks ahistajateks (kuigi ka neid on :)). Oluline on, et säilitaksid oma väärikuse ka virtuaalmaailmas ja kasutaksid seda lihtsalt ühe kanalina uute kontaktide saamiseks.

Jalutamine. Tundub klassikaline, aga printsi leiab ka lihtsalt jalutades. Võta sõbranna kaasa, minge linna või parki sõna otseses mõttes jalutama. Käige seal, kus printsid jalutavad oma koertega – väga romantiline. Ära põe, kui sul veel koera ei ole – las prints räägib sulle, millise võiksid tulevikus võtta (kui sa muidugi teda enne ära ei kodusta :)).

3 sekundit…! Kus iganes oled, tuleb sul just täpselt nii kaua mehele sõbralikult silma vaadata, et meie peas lülituks lähenemise nupp sisse. See on nagu uute autode käivitamine. 3 sekundit – õpi seda oma peas rahulikult lugema ja julge meile nii kaua otsa vaadata – ma garanteerin, me tuleme siis sinuga rääkima!

Naeratus. Teine geniaalne soovitus: naerata samal ajal. Uskumatu kombinatsioon! Otsa vaatamine ja naeratamine (Vau!). Tee seda 3 sekundit ja mees on reeglina aktiveeritud. Kusjuures, kui oled selle juures piisavalt lõbus ja mitte tõrjuv (ära unusta, et oled niikuinii välimuselt hoolitsetud ja tunned ennast hästi), siis on kontakt olemas!

„Ta vaatas sind!“ Meil pole meestena mitte midagi rohkem vaja. See on nagu stardipauk. Kogu aeg loodame, et mingi naine vaatab meile vastu ja pole nagu tüüpiline eesti tüdruk, kes vihaselt ja tõrjuvalt piidleks. Kui näeme, et tüdruk vist (!) meie sõpra vaatas, ütleme seda sõbrale kohe – see on tunnustatud signaal – peab minema rääkima!

Esimene samm. Unusta naisteajakirjad, mis keelavad esimest sammu teha. Sul ei tule võib-olla kunagi nii head võimalust. Kui kompu on radaril, aktiveeri ta (3 sek pilku + naeratus). Kui ta pole veel tulnud, mine ta juurde ja küsi kas või kellaaega. Pole oluline, mida täpselt küsid – peaasi, et see oleks kõrvaline küsimus, mitte lähenemise katse.

Telefonitrikid. Telefon on ideaalne mänguasi esimeseks läbimurdeks. Teeskle rääkimist ja „uju“ tema kõrvale, 3 sek pilku, naeratus – ta hakkab sinuga pärast kõnet rääkima! Kui oled sõbrannaga, siis lase kompul teist sinu telefoniga pilt teha – me hullume nagu väiksed poisid kommipoes ja hakkame sinuga rääkima. See on kindel!

Abi palumine. Austa klassikuid! Mehed tormavad sulle appi, kui meilt mingilgi viisil abi palud. Küsi, kuidas mingit jõusaali seadet kasutada, milline on õige tööriist mingi töö tegemiseks (ehituspoes) või mängi eksinut suures ärihoones. Jätame kõik oma tegevused katki ja suhtleme sinuga koheselt  – nii lihtne see ongi!

Tee seda kogu aeg! Ära põe, kui kibestunud seinalilled kadedad on,  tööta kontakte läbi kogu aeg – nii on printsi leidmise tõenäosus palju suurem. Ära lõpeta seda ka veel siis, kui osade kandidaatidega juba kohtamas käid. Mida rohkem, seda parem valik. Pealegi väldid just nii klammerdumist ja suurt kurvastust, kui keegi mängust „välja langeb“.

 

Sa pole kunagi odav, kui oled ise korralik ja stiilne. Printsi leidmiseks on vaja terve koorem konni läbi puistata – alusta sellega juba täna!

 

Villu