Villu Parvet: valearvamused meestega suhteni jõudmisest

Villu Parvet: valearvamused meestega suhteni jõudmisest

Vahel tekib väga huvitavaid vaidlusi selle üle, kuidas toimida nii, et mees ei loobuks naist jahtimast ning tahaks naisega tõsisemat suhet, mitte ainult kiiret vahekorda. Võtsime ette terve hulga erinevaid mehi ning rääkisime nendega ausalt ja avameelselt. Siin on tulemused otse Eesti meeste peadest. Kui kaldud vahel täiesti naiselikult mõtlema alljärgnevalt, siis vähemalt julge korraks kahelda! 

Vahel tekib väga huvitavaid vaidlusi selle üle, kuidas toimida nii, et mees ei loobuks naist jahtimast ning tahaks naisega tõsisemat suhet, mitte ainult kiiret vahekorda. Võtsime ette terve hulga erinevaid mehi ning rääkisime nendega ausalt ja avameelselt. Siin on tulemused otse Eesti meeste peadest. Kui kaldud vahel täiesti naiselikult mõtlema alljärgnevalt, siis vähemalt julge korraks kahelda! 

Meestele ei meeldi, kui keskendud pingsalt oma keha eest hoolitsemisele. Me austame naisi, kes on valinud olla väga heas vormis ja jookseme nende järele. Põhjuseks pole kusjuures ainult see, et naisel on ilus ja hoolitsetud keha. Eeskätt on põhjuseks see, et naisel on lisaks meiega suhtlemisele kindlad huvid, sh näiteks sport. Näita meile julgesti, et sulle meeldib olla väga seksikas, sõltumata sellest, mida mingi kutt kuskil köhib, ja spurdime su suunas.

Sa pead mehele tõestama, et oled parem kui ta eks-tüdruk. Ära lange sellise alanduse küüsi! Austame ja tahame palju rohkem naisi, kes ei lange nii madalale, et hakkaks ennast üldse teiste naistega võrdlema, veel vähem meie eks-tüdrukutega. Kui mehed püüavad sind sellisesse võrdlusesse asetada, pigem haiguta demonstratiivselt ja ütle, et pead koju sokke sorteerima minema. Tahame naisi, kes tajuvad oma väärtust ja saadavad meid selliste võrdluse püüete puhul pigem metsa seeni võrdlema.

Meestele ei meeldi, kui naine nalja teeb. Tegelikult näitab võime nalja teha mitmes olukorras seda, et suudad vabalt käituda ning sa pole liiga mures selle pärast, mida me sinust arvame. Loomulikult ei tasu teha purjus Soome-ehitaja tasemel nalju, aga huumor ja piisavalt vaba suhtumine paneb meid tihti sinu järele lippama. Näita meile, et su meeleolu pole sõltuv meie reaktsioonist ja tahame sind rohkem. Eelistame alati enesekindlat ja põnevat isiksust alandlikult kaasa koogutavale uksematile.

Kui naine avaldab mehele armastust, siis mees suhtub temasse tõsisemalt. Ei suhtu! Eriti suhtlemise alguses! Kui lendad oma tunnetega peale ja räägid, kuidas ilma meieta olla ei saa, siis 99 juhul 100-st me põgeneme. Me ei tea ise ka alguses, mis sellest kõigest saab ja see „a“ –  tähega sõna on meie jaoks pingeid tekitav. Soovitus: muutu Juliaks alles siis, kui Romeo on ise otsa lahti teinud. Meid paneb pigem liikuma see, kui ütled, et „pole oma tunnetes kindel“ ja „sellest on vara rääkida“.

Mees tahab naist, kes sobib tema kiire elutempoga. Kusjuures tegelikult ei taha. Kui sobitud suhtlemise alguses kogu aeg meie kiiresse elutemposse, siis järelikult oled meie jaoks liiga kättesaadav ning suhtlus käib meie tingimustel. Unusta ära, kui kiire mehe muljet me püüame endast jätta ja lase meil pingutada, et sinu tempoga sobituda. Siis on meie huvi sinu vastu tunduvalt pikaajalisem ja suurem. Palun saa aru, et tahame sind siis rohkem, kui meid vähem tahad ja pigem ajaliselt kinni oled.

Mees kaotab huvi, kui naine kätte ei anna. Loomulikult mitte! Kui me sind voodisse ei saa, hakkab huvi kasvama. Sa oled meie jaoks siis väljakutse ja midagi palju põnevamat. Kohene huvi kaotus peale seda, kui osutud kättesaamatuks, tähendab ainult ühte: tahtsimegi sind vaid seksi pärast. Siis võid olla pigem õnnelik, et me ära loobusime, sest nagu tead – ka kõige vingem mees on täpselt nii hea, kui hästi ta käituda suudab ja tahab. Vaevalt, et sa meid ainult vibraatorina tahaks, millel su vastu muidu tundeid pole.

Meestele ei meeldi salapärased naised, kellest nad aru ei saa. Vastupidi! Meile meeldivad väga naised, kes meid mõtlema panevad ning keda me kohe mingisse kategooriasse ära liigitada ei saa. Oleme valmis palju rohkem tööd tegema naise tundmaõppimise nimel, kui näeme, et ta pole mingi lihtne tüdruk. Pikemal perioodil paneb meid sind taga ajama just see, et ei saa sust 100% aru. Kusjuures paljud mehed ütlesid, et teatav salapära ja ettearvamatus peab säilima kindlasti ka suhtes.

Meestele meeldivad naised, kes on valmis mehe nimel oma karjääri ohverdama. Ei! Ei! Ei! Ohverda, jah, oma karjäär, hobid, sõbrannad ja aeg ning meie sõnaraamatus saab sinu vasteks ainult üks sõna – „klammerduja“. Kui tahad, et mees sind tahaks, siis ei tohi sa mitte mingil juhul selliseid ohvreid tuua. Näita, et sa oled iseseisev naine, kellel on oma elu ja eesmärgid ning kes ei lennuta kõike seda mingi poisi pärast Kuu peale. Sel juhul su hind tõuseb ja pigem teeme ise väikseid ohvreid.

Meestele meeldivad naised, kellel on nende jaoks aega. Ainult siis, kui tahame tõeliselt romantikavaba seks-suhet, mille käigus tüdrukut lihtsalt kumminaisena kasutame. Hakkame alati jooksma naiste järele, kellel ei ole meie jaoks aega. Siis mõistame, et naisel on kõrgem hind ja suurem väärtus. Ole meie jaoks kättesaadav vahel, aga kindlasti mitte enamasti – näed, kuidas meie huvi kasvab! Jäta vahel kohtumisi ära, eelista sõbrannade seltskonda meile ja ootame sind varsti su ukse all.

Meestele meeldivad naised, kes on valmis alati nende eest hoolitsema. Samuti ei meeldi meile sellised naised, kes on alati valmis meie eest hoolitsema ja meid emalikult lohutama. Eriti kiiresti langevad aktsiad, kui naine ka ise kohale sõidab ja veel ka muid pingutusi teeb. Siis kaldume teda lihtsalt ära kasutama, aga pikaajalise suhte mõttes on lootused väga väiksed (tegelikult olematud). Meil on juba üks ema ning kõik säärane käitumine suhtlemise alguses on kindel turn-off.

Meestele ei meeldi kõrge enesehinnanguga naised. Muidugi meeldivad! Meil ei teki naise suhtes tavaliselt mitte mingi valemiga kõrgemat hinnangut kui naisel endal on. Ükski haletsemine, mangumine või enda tagaplaanile surumine ei tõsta naise väärtust meie silmis nii, et hakkaksime temaga suhet tahtma. Kõrge enesehinnang ja see, et iseennast armastad, on kõige alus, kui püsisuhet ootad. Me ei saa armuda kellessegi, kes iseennast ei armasta. Eesti naised teevad seda vahel kahjuks häbematult vähe.

Meestele meeldib, kui naine on temast sõltuv. Ei, see ei meeldi meile tegelikult kunagi: ei suhtlemise alguses ega normaalses püsisuhtes. Kui näeme naisega suhtlema hakates, et ta muutub meist sõltuvaks, siis on kaks varianti: kasutame teda lihtsalt ära või põgeneme. Mõlemad on sinu jaoks bad business! Kui näitad välja, et oled meist sõltuv, siis võid meid meie nime peal püsisuhte kandidaatide nimekirjas rahulikult Del – vajutada. Keera juurde ükskõiksust ja me aktiveerume.

Meestele meeldivad naised, kes on mehe nimel kõigeks valmis. Loomulikult mitte, sest see just peletabki meid kõige kindlamini eemale. Püüa kogu aeg meie heaolu peale mõelda, tee meie eest asju ette taha ära ja soodustad ise täielikult seda, et sind ära kasutaksime. Taga ajama hakkame ikkegi seda naist, kes meie pigem meie kõnedele ei vasta, meid MSN-is ära blokib ning ise ei torgi. See on irooniline, aga suurte südametega pingutajad lõpetavad valdavalt kasutu hõbemedaliga.

Meestele ei meeldi naised, kes suhtlemise alguses nendega mängivad. Tegelikult meeldivad küll. Kõik, mis on naiste puhul eristuv, põnevust tekitav ja ebatavaline, erutab meid. Ka Pahadel poistel kui ka teistel meestel on palju rohkem pinget suhelda naisega, kes pole lihtne ja etteaimatav, vaid käitub mänguliselt ja pigem ootamatult. Teame, et temaga pole lihtne suhteni jõuda ja just see meid motiveeribki. Iga suhtlemise alguses on palju mängulisust ja seda on targem endale tunnistada.  

Kui sa pole superhea välimusega, pead mehe nimel rohkem pingutama. Kindlasti mitte. Suhte mõttes jätame kohe kõrvale väga ilusa välimuse, aga madala enesehinnangu või liiga püüdliku suhtumisega naised. Karm tõde: tihti jookseme ka vähem ilusate naiste järele, kui nad on meile enesekindlad, lihtsalt kättesaamatumad ja sunnivad meid rohkem pingutama. Me lihtsalt ei saa muudmoodi ja selles on väga palju ürgset ning meile „sisse-ehitatut“.

 

Paraku mehed mõtlevad ja käituvad nii, kuigi oma peas võid suurte tunnete sunnil vahel ka täiesti meeleheitlikud mehe jälitamised „normaalseks“ põhjendada. Vahel on suhteni jõudmiseks tark usaldada ka pead, mitte ainult südant.

Villu

 

Kui pidasid seda teksti huvitavaks ja kasulikuks, siis loe kindlasti ka Villu Parveti raamatut “Seks, vein ja kutsikad”, mille saad tellida endale ka Buduaari tellimiskeskkonnast või osta Rahva Raamatu ja Apollo kauplustest.