Reklaam sulgub sekundi pärast

Nii lihtne see ongi! Ingrid Tõniste avaldab oma imekauni välimuse saladused

Buduaari ajakiri

Ingrid Tõniste
Ingrid Tõniste — FOTO: Diana Unt

Alati särav ja naeratav Ingrid Tõniste on tervislikke eluviise harrastav hommikuinimene. Ent mis on need harjumused, mis peituvad tema imekauni välimuse ja hea tervise taga? Buduaari ankeedis avaldab ta oma saladused.

Ärkan...ilma äratuskellata, vaatamata sellele, kui hilja magama olen läinud, kella 6.30–7.30 vahel. Olen alati hommikuinimene olnud, siis on vaim värske ja keha energiat täis, kõik tööd ja toimetused lendavad käes, vastupidiselt õhtule.

Päeva alustan...kiire elementaarse näohooldusega, mis koosneb külma veega näopesust, näo toniseerimisest ja kreemitamisest. Seejärel joon klaasi toasooja vett ning puhkepäevadel ja suvekuudel võtan kohe ette umbes kolmveerandtunnise jalutuskäigu koeraga, kooli ajal teen seda pärast laste kooliviimist. Kuna värske õhk teeb kõhu tühjaks, siis koju tagasi jõudes ongi paras aeg hommikusöögiks, milleks on tavaliselt, olenevalt isust ja kõhu tühjusest, kas härjasilmad avokaado-rukola-tomatisalati ja seemneleivaga, kaerahelbepuder või jogurt müsli ja värskete marjadega. Kohvi ei ole ma kunagi joonud, selle asendavad minu jaoks värske apelsinimahl ja smuutid, mis on ühtlasi head vitamiiniallikad. Paaril-kolmel korral nädalas, kui töö seda võimaldab, üritan mahutada päeva esimesse poolde ka jõusaalitreeningu.