ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 17.- 23. veebruari prognoos

ASTROLOOG  TRIIN TOBBER: 17.- 23. veebruari prognoos

Kui soovid liikuda kooskõlas universumi rütmidega, siis oleks tark ajastada oma ettevõtmisi (kokkusaamised, olulised kõned ja kirjad, erinevad algused nii töö- kui eraelus) nii, et need satuksid astroloogiliselt soodsale ajale. Loomulikult ei taga see veel iseenesest õnnestumist, aga aitab vältida stardipositsioone, millesse probleemid oleksid justkui juba sisse kodeeritud.

17. veebruaril algab kolmenädalane Merkuuri retrograadne periood, mille jooksul tasuks kõik dokumendid, piletid ja kokkulepitud kuupäevad-kellaajad mitu korda üle kontrollida, sest Murphy seadused kehtivad sel ajal erilise täpsusega – kui midagi ikka saab valesti minna, siis ta ka läheb. Samas pakub see suurepärast võimalust teha ettevalmistusi või ajas korraks tagasi minna ja mõni otsus üle vaadata.
Kui pead esmaspäeval midagi väga asjalikku korda saatma, siis tee seda peale 14.00, nii on veidi vähem võimalust, et pimesi vales suunas jooksma hakkad või lubad midagi, mida täita ei suuda. 18. veebruar (alates 13.00) ja 19. veebruar sobivad väga hästi selleks, et varem tehtud otsustest taganeda või millestki loobuda. Sul on rohkem meelekindlust öelda ”Ei”!

21. veebruar on üks põnev ja särtsakas päev, mis paneb ilmselt paljudel vere kiiremini käima ja teeb impulsiivsemaks nii armastuses kui rahaasjades, tuues siiski rohkem vaheldust kui probleeme. Kogu nädalalõpp soosib oravarattast välja astumist, luues uuteks algusteks eriti soodsad võimalused just 23. veebruaril, mis juhtub olema ka noorkuu. Väga hea võimalus mõni ammune unistus teoks teha, kui sa vaid detailidest päris mööda ei vaata. Meri ole mitte ainult põlvini, vaid suisa kintsudeni välja…

Astroloog Triin Tobber

Sarnased artiklid