ASTROLOOG TRIIN TOBBER: 27.01-2.02 prognoos

Buduaar

Triin Tobber

Kui soovid liikuda kooskõlas universumi rütmidega, siis oleks tark ajastada oma ettevõtmisi (kokkusaamised, olulised kõned ja kirjad, erinevad algused nii töö- kui eraelus) nii, et need satuksid astroloogiliselt soodsale ajale. Loomulikult ei taga see veel iseenesest õnnestumist, aga aitab vältida stardipositsioone, millesse probleemid oleksid justkui juba sisse kodeeritud.

27. jaanuar- 2. veebruar
27. -28. jaanuar – nädala alguspäevad on ülihead igasuguseks loominguliseks tegevuseks, mediteerimiseks ja unistamiseks. Võib-olla pole esmaspäevad tavaliselt just need kõige romantilisemad, aga seekord tasuks võtta aega teineteisele sügavalt silma vaatamiseks, käest kinni hoidmiseks või tunnetest pakatavate sõnumite saatmiseks. Need planeediseisud soodustavad leppimist ja suhete parandamist, kuid mitte väga konkreetseid tegevusi. Probleem on selles, et tammud justkui udu sees ega tea kindlalt mis suunas liikuda. Ära siis parem liigugi. Ole ilusasti seal, kus oled, ning tee oma hingele (ja võib-olla ka kellelegi teisele) pai!
Vahepealsed päevad ei sobi väga hästi uuteks algusteks, sest kerge on teisi ärritada. Mida jäärapäisemalt oma joru ajad, seda plahvatusohtlikum see seis on. Ometi on võimalik sellest kõigest välja tulla tänu oma suhtlusoskusele või sõprade abile.
1.- 2. veebruar – nädalalõpp soosib selgust armastuses, rahaasjades ja kõiges, mis on seotud ilu, kunsti ja kinnisvaraga. Nii nagu praegu kokku lepitakse, nii ilmselt ka jääb. Kõik tunded on palju intensiivsemad ja igas valikus mängib paratamatult rolli ka materiaalne pool. Just nimelt laupäeval on väike oht, et tekib teatud vastuseis egode pinnal ja pühapäeval võib olla mõningaid kommunikatsioonitõrkeid, kuid üldpildis on need siiski väga kena potentsiaaliga päevad!

Astroloog Triin Tobber