ASTROLOOG TRIIN TOBBER: nädala prognoos 2.3 – 8.3

Buduaar

Triin Tobber

Siin on väike spikker universumi rütmidesse, et oma tegemisi paremini ajastada ja valida olulisteks algusteks sobiv päev.

Retrograadne Merkuur kollitab veel ikka täiega, tuues takistusi nii reisimisel kui kokkulepetes. Varem on sellistel perioodidel reisimist raskendanud näiteks Islandi tuhapilved, tormid või terrorioht. See kolmenädalane periood hakkab peagi otsa saama, nii et veidi oleks vaja veel kannatust varuda. Kui vähegi saab, siis tähtsate dokumentide allkirjastamisega tasuks 11. märtsini oodata.
Kui eelmise nädala sisse mahtus palju soodsa energiaga päevi, siis sellel nädalal oleks parem juba alustatuga edasi minna, mitte suure hurraaga midagi uut käima lükata.
Esmaspäev tekitab üsna palju segadust ja kõike, mida räägitakse, ei tasuks uskuda.
Teisipäev on ilmselt selle nädala parim päev uuteks algusteks. Mitte, et see nii muretu oleks, aga paljud probleemid on võimalik õigeid sõnu valides ära siluda.
Kolmapäev võib alata päris kenasti, aga pinged on õhus ja hiljemalt neljapäeval võib leida end sundolukorrast. On see mõni kõrgemalt poolt tulev määrus või midagi muud, aga sellega võitlemine väga palju midagi ei muudaks, parem siis juba olukorraga muganduda.
Reede soodustab üsna impulsiivset käitumist, mille tagajärgedega tegelemine võib võtta terve nädalalõpu. Parem oleks tõsisemad vestlused ajastada pühapäeva pärastlõunasse, see on parem aeg oma mõtete väljendamiseks ja teise ärakuulamiseks.

Astroloog Triin Tobber