ASTROLOOG TRIIN TOBBER: nädala prognoos 06.01 – 12.01

Buduaar

Buduaar

astroloog Triin Tobber

Kui soovid liikuda kooskõlas universumi rütmidega, siis oleks tark ajastada sinu oma ettevõtmisi (kokkusaamised, olulised kõned ja kirjad, erinevad algused nii töö- kui eraelus) nii, et need satuksid astroloogiliselt soodsale ajale. Loomulikult ei taga see veel iseenesest õnnestumist, aga aitab vältida stardipositsioone, millesse probleemid oleksid justkui juba sisse kodeeritud.

6.-12. jaanuar

Selle nädala sees on üsna raske leida aegu, mida tulihingeliselt soovitada saaks, sest 10. jaanuaril leiab aset kuuvarjutus ja selle lähipäevad on üsna plahvatusohtliku mõjuga. Planeerid üht, välja tuleb hoopis teine. Kuuvarjutus on nagu eriliselt võimas täiskuu, mis soodustab asjade lõpuleviimist ja otsuste langetamist. Kindlasti tuleb seoses sellega varjatud asju ilmsiks ja isegi kui tekib väike kriis, siis lööb see õhu puhtamaks. Eriti võimsalt just Vähkide ja Kaljukitsede jaoks. Skorpionitele ja Kaladele võiks see olla hea mõjuga, Kaalude ja Jäärade jaoks keerulisem. Ilmselt tõmbab see varjutus paljude jaoks tähelepanu perele, kodule ja üleüldse turvatundele.

Soodsad ajad algusteks:

6. jaan. (kuni 14.00) – väga hea rahaliste tehingute jaoks, konkreetseteks otsusteks ja vastutuse võtmiseks. Alustatud asjad jäävad kauemaks kestma ega lähe niipea muutmisele.

8. jaan. (alates 11.00) – kuigi kuuvarjutusele väga lähedal, annab see head eeldused kellegagi kontakti võtmiseks või kergeks flirdiks. Hea nii suhete,  raha või kinnisvara seisukohast, ka seltskonnaüritused võiksid hästi välja kukkuda.

Eriti ettevaatlik tuleks olla 10. jaanuari suhtes, sest inimesed kipuvad olema liiga emotsionaalsed, impulsiivsed ja kiiresti solvuvad, hiljem oma reageeringuid ja ultimaatumeid kahetsedes.

Astroloog Triin Tobber