PILETIVÕITJA TEADA! Fitness & Crossfit Weekend koos Maria Shinkevichiga 25.-26.07

Fitness & Crossfit Weekend - see on 2 täispäeva õpetlikku ja meelelahutuslikku vabaõhu üritust seminari / meistriklassi formaadis, kus saad sukelduda fitness ja CrossFit maailma.


Fitness & Crossfit Weekend – see on 2 täispäeva õpetlikku ja meelelahutuslikku vabaõhu üritust seminari / meistriklassi formaadis, kus saad sukelduda fitness ja CrossFit maailma.

Seminar ja meisterklass toimub 25.-26.07 ja on sobilik kõigile –  nii naistele kui meestele, algajatele ja harrastajatele kui professionaalsetele sportlastele.

Fitness & Crossfit Weekendi viib läbi Maria Shinkevich – profisportlane Peterburist fitnessi, Crossfiti, jooksu, mäejooksu aladel, treener ja oma ala tõeline spetsialist. Maria peab oma blogi ning on hinnatud Venemaal ja SRÜ riikides.

Maria Shinkevich on valmistanud Fitness & Crossfit Weekendiks sisutiheda ja unikaalse kava, milles iga osaleja saab täpsemat ja palju uut infot CrossFiti ja sportlikku eluviisi kohta.

1. päev on pühendatud CrossFit ja fitnessile, sportlike omaduste arendamiseks, treeningu käikudele, motiveeriva osale treeningu ajal, samas paljastab Maria oma treenimise saladused.

2. päev on pühendatud jooksmisele, Mary näitab põhilisi tehnikaid ja teiste jooksmise võimalusi (mäejooksmine), räägib õigest ettevalmistusest maratoniks ja poolmaratoniks, samuti, kuidas ühendada jooksmist CrossFitiga.

Tule sisusta oma nädalavahetus sportlikult ning omanda spetsialisti käe all teadmised, kuidas õigesti treenida!

Osta pilet PILETILEVIST!

TASUTA PILETI meistriklassi saab caramellike. Mõnusat sportlikku nädalavahetust!