VÕITJA LOOSITUD! VÕIDA GEENITEST! Kas teadsid, et geenid mõjutavad kehakaalu 40-70% ulatuses?

Teaduslikud uuringud näitavad, et geneetika mõjutab kehakaalu 40-70% ulatuses. Üks ja sama toitumisviis ei pruugi kõikidele inimestele võrdselt sobida, sest meie ainevahetus pole päris ühesugune. Isegi treening ei anna kõikidele ühtemoodi efekti – teatud geenivariatsioonid määravad, kas trenni tehes hakkavad rasvad intensiivselt lagunema või mitte.

Oma iseärasusi teades ja järgides on pingutused kehakaalu kontrollimiseks tõhusamad. Ülejäänud osa aga sõltub meie elustiilist. Oleme erinevad ja seetõttu ka dieet, mis tõhusalt mõjus mõnele tuttavale või kuulsusele, ei pruugi sama hästi sobida Sulle.

Näiteks mõjub mõnede inimeste puhul kehakaalule hästi rasvase toidu osakaalu vähendamine, samas teistele on olulisem süsivesikute piiramine. Teadlased on leidnud geenivariatsioone, mille esinemise puhul on saledamad need inimesed, kes tarbivad ohtralt õlisid ehk armastavad nn Vahemere sööke. Eestis kannab selliseid geene u ¼ inimestest. On leitud, et kui inimene peab oma geenidega sobivat dieeti, siis on kehakaalu kontroll ja langetamine tõhusamad.

Miks mitte uurida välja, mis täpselt sobib Sulle? Geenitesti saab teha mugavalt, kodust lahkumata.

VÕIDA TASUTA GEENITEST! Kas oled mõelnud, kuidas valida endale sobivat toitumisviisi? Valik peaks arvestama SINU eripära! Geenitestide Labor tuleb appi ning aitab vastuse leida geenide analüüsimise teel. Buduaar loosib välja ühe TASUTA testi nende vahel, kes jätavad alla kommentaari või jagavad uudist Facebookis, milline test Geenitestide Labori valikust kõige rohkem huvi pakub.

Valiku leiad http://geenitestid.ee/?testid 
Võitja loosime 25. mail. 

Võitjaks osutus Sandra kommentaariga: “Täiega huvitav oleks teada, mida Figuragen weight test ütleb! ;)”. Palju õnne. Buduaar võtab Sinuga ühendust!