ÄRA MAGA MAHA! Roosa Nädal toob sinuni ainulaadsed pakkumised

Lisa kommentaar
ÄRA MAGA MAHA! Roosa Nädal toob sinuni ainulaadsed pakkumised

Roosa Nädal on Buduaari ja TV3 kontserni värvikas koostööprojekt, kus märtsi esimesel nädalal langetavad hindu ja muudavad ostlemise soodsamaks paljud tuntud moe-, ilu-, elustiili- ja tervisebrändid. 4.10. märtsil ootavad sind kauplustes ja e-poodides ees allahindlused.

Roosa Nädala eesmärk on kokku tuua brändid, kelle pakkumised on nii magusad, et möödavaatamine on raske. Protsendimärgid kukuvad ning ostlemine muutub rahakotisõbralikumaks.

Euronics
Euronicsist on saanud Euroopa suurim elektroonikakaupade ostugrupp, ühendades tänaseks 35 riiki ning pakkudes kvaliteettehnikat enam kui 11 000 kaupluses. Roosa Nädala raames on GA.MA sirgendav juuksehari Innova Digital GA.MA vaid 29,99 € (tavahind 69,99 €). Allahindlus -57%! Kiirusta ruttu poodi!
Rahva Raamatu Kingipood
Rocca al Mare Keskuses paikneb põnev Rahva Raamatu Kingipood, kust kingituste ostmine on tõeline rõõm. Kaubanduskeskuse esimesel korrusel asuv kauplus on omanäoline nii sisult kui vormilt. Julge interjööri ning hoolikalt valitud kinketoodetega poes on omanäolised ja kvaliteetsed kingitused, sh populaarsed Ted Bakeri tooted. Osta Rahva Raamatu Kingipoest kaks toodet ja saad väiksema hinnaga toote 25% soodsamalt!
SUVA Sokivabrik
SUVA sukavabrikul on seljataga pikk ja väärikas ajalugu. SUVA sokid on üle Eesti kättesaadavad hästi varustatud kauplustes, SUVA vabrikupoes ja ka väga populaarseks saanud e-poes. Kleindid kiidavad SUVA sokkide kvaliteeti ja disaini. Neid viimaseid omadusi loetakse ka eelisteks konkurentide ees. Roosa Nädala raames on kõik SUVA sokid ja uue kollektsiooni pusad -20%!
www.suvasocks.com
Buduaar TEEN
Ajakiri Buduaar TEEN on teismelistele tüdrukutele suunatud ajakiri, mis ilmub kuus korda aastas. Lehitsemisel leiab nippe elu-, trenni-, moe-, vabaaja- ja iluvaldkonnast, jagades häid ja kasulikke soovitusi noorele kasvavale neiule. Lisaks pakub ajakiri põnevat nuputamist, postereid, ning kodutellijale eeliseid kingituste ja soodustuste näol. Roosa Nädala raames kingib Buduaar TEEN kõikidele uutele aastatellimuse vormistajatele Essence’i brändi uhke särapuudri paleti. Vormista aastatellimus 17,90 € eest www.buduaar.ee/pood.

Hoia end kindlasti kursis terve nädala jooksul. Suurepärasteks vihjekohtadeks muutuvad Buduaari kodulehekülg ja sotsiaalmeedia ning www.roosanadal.ee.
Värvime hinnad roosaks!