BUDUAAR 15 ESITLEB: Suur sügispidu Butterfly Lounge`s 7. oktoobril kell 19.00!

BUDUAAR 15 ESITLEB: Suur sügispidu Butterfly Lounge`s 7. oktoobril kell 19.00!

Igale külalisele Vana Tallinna tervitusjook ja kingikott!

Üles astuvad:

Epp Kärsin – kogemusnaudingute koolitaja (https://eppkarsin.ee/) ”Meie elus on kõige tähtsam suhe iseendaga. Me ei tee kompromisse, me oleme väärt vaid parimat!”
Kadri Veisner – EKA lõpetanud moestilist, kes tegutseb täna mitmel rindel aga kõik, millega ta tegeleb, on ühte või teistpidi seotud moega. Tema kursused on leitavad BFM koolituste alt ning õppejõuna tegutseb ta Tallinna Ülikoolis. Kadri võib joonistada minutiga inimesest moejoonise, nii ka sellel üritusel (palume soovijatel kaasa võtta endast täispikkuses foto)! (http://kadriveisner.eu/)
”Elektrooniline stiilispikker!”
Signe Ventsel – koolitaja ja arengupartner tööandja brändi, persoonibrändi ja enesejuhtimise vallas. Lisaks on ta suur spordi ja enesearengu fänn, kes häkib oma minapilti läbi sportilike ekstreemsuste (signeventsel.ee). ”Persoonibränd – tööriist tööelu disainimiseks!”
Irina Dziemdziela – Nanoasia & Bellapeirre Cosmetics kaubamärkide ametlik esindaja ja arendaja. Ärinaine, kes on töötanud Suurbritannias 10 aastat ühe suurima ülemaailmse müügi-, ärijuhtimise, arendus- ja turundusettevõtte juhina. Jõuame kaugemale välisest ilust, alustades nahahooldusprotseduuridest, tervislikust 100% mineraalmeigist kuni kauni terve keha ja tasakaalustatud vaimuni (https://nanoasia.eu/).
Oksana Herradi – Nanoasia & Bellapierre Cosmetics kaubamärkide ametlik esindaja. Laulja ja idamaiste tervendavate tantsusüsteemide treener. See on kombinatsioon idamaise tantsu kehatehnikatest, psühholoogilistest harjutustest, vabatantsust ja meditatsioonist.
Gerli A. Chantelle Couture moeshow
Ott Lepland

Osta piletid SIIT