Reklaam sulgub sekundi pärast

BUDUAARI AJAKIRJA UUS NUMBER innustab ja inspireerib!

Võib öelda, et uus Buduaari ajakiri on sama särav ja põnev kui uksees seisev suvehooaeg. Seekordses ajakirjanumbris jagub lugemist kaanest kaaneni. 

 


Võib öelda, et uus Buduaari ajakiri on sama särav ja põnev kui ukse ees seisev suvehooaeg. Seekordses ajakirjanumbris jagub lugemist kaanest kaaneni. 

Ajakirja alguslehtedel tutvustame sulle kuumimaid ilu- ja moetrende laiast maailmast.

 

Tutvustame ka häid baktereid nahahoolduses...

ning avalikustame Buduaari Lemmik 2019 tiitliga pärjatud parimad ilutooted. Ühtlasi uurime, millised on lauljatar Sünne Valtri ilusaladused.

Meie seekordseks kaanestraariks on  raadio otse-eetri tele vastu vahetanud särtsakas telenägu ja vinge powergirl Piret Laos.

Loomulikult ei puudu ajakirjast ka põnevad suhteteemad. Naistest ja armastusest räägime seekord ansabel Shanoni juhfiguuridega.

Toome sinuni loo ka sellest, millised on tänapäeva supernaiste suhtevõlad ehk miks ei tasuks kõigega ise hakkama saada.

Inspireerivat lugemist jagub veelgi. Nimelt kirjutame naistest, kes jõuavad oma põhitöö kõrvalt tegeleda veel teisegagi. Üks naine – kaks karjääri. Kuidas nad seda jõuavad?

Artiklis "Miks sa oled katki?" tunnevad end ära naised, kel on madal enesehinnang, kuid kõrged nõudmised iseendale. Kes kardavad oma seisukohta välja öelda on harjunud teiste pilli järgi tantsima. Aitame lootusetust olukorrast välja tulla ning...

leida parima versiooni sinust endast!

Oma põnevaid elutarkusi ja kogemusi jagab Jazzkaare hing ja süda proua Anne Erm!

Loomulikult ei saa Buduaar läbi ka šoppinguta – meie moetoimetaja Liisa on sinu jaoks kokku kogunud Eesti ja maailmakaubanduse kõige ägedamad leiud!

Kallis Buduaarikas, milline teema uuest ajakirjast sulle enim huvi pakkus?

 

Buduaar.ee