BUDUAARI AJAKIRJA UUS NUMBER täidab sinu soove!

BUDUAARI AJAKIRJA UUS NUMBER täidab sinu soove!

Käesolevas numbris on lood, mis kinnitavad, et kõik on võimalik! Kui sa soovid ja TEGUTSED, siis see ongi ainus võti ihaldatu realiseerimiseks.
Soovid reisida – mine!
Unistad edasiõppimisest – hakka peale!
Ei saa üle endisest kallimast – katkesta energeetilised sidemed! 

Uus aasta jõudis seekord koos Buduaari ajakirjaga! Käesolevasse numbrisse on peidetud mitmed lood, mis kinnitavad, et kõik on võimalik, kui sa vaid soovid ja TEGUTSED, sest just viimane ongi tegelikult ainus võti ihaldatu realiseerimiseks.

Kui oled ammu mõelnud tagasi kooli minemisest, siis lase end inspireerida nelja tubli naise loost, kes on oma neljakümnendates veel unistatud kraadi püüdma on läinud – jah, see on võimalik! Võimalik on ka see, kui sa annad endale lubaduse, et oma kolmekümnendal sünnipäeval põrutad ihuüksi Aasiasse – sa lihtsalt teed seda ja saad elu lahedaima kogemuse!

 

Või kui põed ikka tema pärast, kes sind tol külmal talveõhtul maha jättis, siis tea, et lahkuminekust saab nüüdsest veel kiiremini üle – energeetilised sidemed tuleb lihtsalt läbi lõigata. Ära raiska enam ühtegi minutit, vaid asu taas kord kohe tegutsema, sest nii jõuab hr Õige veel kiiremini sinuni! Pöörame pea peale ka müüdi, et mehi ei saa muuta. Sa suudad isegi seda, kui tead õigeid nippe!

 

Mainimata ei saa jätta ka viisi, kuidas saada, mida tahad, ja seda garanteeritult. Tegemist on võimsa reaalsuse juhtimise tehnikaga, mis kannab nime transurfing ja nagu öeldakse, siis transurfing’u kasutamine ei aita eesmärki saavutada, vaid eesmärk enamasti realiseerub ise! Piisavalt intrigeeriv, et mitte proovida?

Ka meie seekordne kaanestaar Liis Lemsalu, kel selja taga muutuste aasta, teab, et isegi kui soovid kohe ei täitu, ei tasu nördida ja tagasi „Ah, midagi ei muutu!” võrku langeda. „Soovid täituvad sel hetkel, kui nad peavad täituma,” ütleb ta omast kogemusest.

Suhete veergudel piilume ka ühe täiesti tavalise Eesti naise magamistuppa, kes meie palvel pidas nädala vältel seksipäevikut. “See paneb sellele „vanainimeste asjale” veelgi rohkem mõtlema. Vähemalt mina mõtlesin küll sel nädalal rohkem, et leiaksin aega seksi jaoks,” võtab Sigrid (37) eksperimendi kokku.

Loomulikult ei puudu meie ajakirjast mahukas ilu- ja moeosa, kust leiad meie ilutoimetaja väärt nõuandeid nii praktiliste ja põnevate ilunippide kui silmailu pakkuvate moeleidude näol!

 

Muuhulgas saad ülevaate Laura Põldvere ilunippidest, stiilse moeblogija Lucine Aylani garderoobist ning parimatest e-poodidest üle kogu maailma!

Toome sinuni ka põnevaid toitumis- ja terviseteemasid. Näiteks anname sulle nõu, kuidas oma kehale restart‘i teha. Jah, sa lugesid õigesti, nii nagu sinu nutiseadmed vajavad seda, on seda ka su kehal vaja! Ajakirjast leiad ka vihjeid, milliste toataimedega oma koju küllust ja armastust meelitada!

 

Inspireerivat uut aastat koos Buduaariga!