Reklaam sulgub sekundi pärast

BUDUAARI SUUR KEVADPIDU

Buduaari suur kevadpidu
Buduaari suur kevadpidu — FOTO: Erakogu

Buduaari suur kevadpidu toimub juba 6. aprillil Butterfly Lounge`s.  

Üles astuvad: 

  • Põnevat ja uudset nutrikosmeetika maailma tutvustab UltimateBeauty tegevjuht Sandra Volkov.
  • “Kuidas tõsta enesekindlust läbi majandusliku heaolu?”, tarkust jagab Vallo Arumäe, ettevõtja, investor ja rahalise vabaduse ekspert . 
  • “Millised on kevadised ilutrendid?”, infot annab Dr Svetlana Ermel, Dentale&Visage kliiniku omanik, hambaarst ja esteetilise meditsiini arst . 
  • Shirly Valge on Forbes’i 30 alla 30 ja Estonian Business School 30 alla 30 digiinnovatsiooni nominent, Šveitsi finantstehnoloogia ettevõtte Velas Network AG asutajaliige ja direktor ning ema. Ta on olnud tegev krüptomaailmas alates 2016.a. lõpust nii investori, konsultandi ja mentori, eestkõneleja kui ka ettevõtjana ning võimaldab peagi algavate koolituste näol ka Eesti naistel selles valdkonnas saavutada oma finantsvabaduse krüptovaluutadesse investeerimise näol, uute ideede või lahenduste leidmisel oma start-upi või olemasoleva äri jaoks web3 abil või alustada uut karjääri.  

Muusikalist etteastet pakub Taavi Immato.  

Silmailu loob Diana Arno moeshow, kus esitlusele tuleb kevad/suvi 2023 kollektsioon.

Fotod jäädvustab Maksim Toome.  

Kõik külalised saavad endale kingikoti ja tervitusjoogi, milleks on prantsuse luksuslik apelsiniliköör Cointreau.

Uksed avatakse 19.00
Peo algus 19.30 

Osta pilet SIIT

Laua broneerimiseks kirjuta [email protected]   

Üritust toetavad: Lindt, Vuokkoset, Kotex, Tupla, BioNike, Babé, Wilkinson Sword, UltimateBeauty, Mincer Pharma, Novaclear, The Body Shop, MyFitness, Avène, Macta Beauty, Kotányi, L’arbre Vert, Diana Arno, Cointreau, Ilusadjuuksed.ee