BUDUAARI TURG LIVE 9.-10.09 Saku Suurhallis toob kohale nii Eesti kui Läti moeloojad

BUDUAARI TURG LIVE 9.-10.09 Saku Suurhallis toob kohale nii Eesti kui Läti moeloojad

Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis 9.-10.09 on oodatud ostupidu, kuhu on tulemas müüma suur hulk eraisikuid, kes tühjendavad enda riidekappe, ja firmad, kes toovad turule enda parimad pakkumised. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müügile nii naistele, lastele kui meestele.

Seekord saavad moegurmaanid maiustada eriti ekslusiivsete paladega. Vaata, millised moekunstnikud on tulemas Buduaari turg LIVE ostupeole 9.-10.09 Saku Suurhallis.

MARGE IILAS
Marge Iilase
kübarad ja juukseehted valmivad käsitööna Eestis. Tema laialdane tootevalik sisaldab palju juuksekaunistusi ja kübarakesi pidulikeks sündmusteks, aga ka väikese kiiksuga tooteid igapäevaseks kandmiseks.  Lisainfo kodulehelt www.iilane.com

 

 

ARTIST
artiSt 
on unikaalne re-design riidebränd moeloojalt nimega Kaja Kuristik, mille kõik tooted on ainueksemplarid ja käsitööna pärltikandis. Materjaliks pehmeim batist, siid, kašmiir ja merino. Rohkete satsidega sahmakad kleidid on inspireeritud haldjametsast, metsikust merepõhjast ja unenägudest. artiSt kleitide ja kardiganidega saab tutvuda nende Facebooki lehel.

PS! artiST boksist leiad ka Evelin Ilvese rõivaid müügiks, kes enda armastatud moekunstniku boksi on enda riietele pesa teinud.

PERIT MUUGA
Perit Muuga fantaasiarikkad kleidid naisele, kes tunneb elust rõõmu ja armastab ekslusiivset moodi.

 

 

 

Baiba Ripa (LT) avangardsed kudumid kašmiirist, villast ja siidistest tekstuuridest pakuvad kasutajale mugavust ja kaitset. Skulpturaalsed siluetid koos väikese vimpkaga ei tunnista piire ega oma reegleid ja neis on ühendatud Põhja-Euroopa käsitööoskused on tulevikku vaatava pilguga, pakkudes enesekindlat naiselikku stiili ja kustudades janu vastutustundliku ja elegantse alternatiivina kiirmoele.
UUS KOLLEKTSIOON! Talv 2017 kollektsioon “Piiranguteta” sobib nii mehele kui naisele. Itaaliast ja Jaapanist pärinevad materjalid merinovill, kašmiir, alpaka, mohäär ja tagavad toodete kõrgeima kvaliteedi. 

 

Donna Nordica pakub ka 2017 sügisel naistele hea tuju kleite kandmiseks hommikust õhtuni, tööl ja vabal ajal, et iga naine tunneks end kaunina iga päev. Seekord on leidnud tee mustritesse lillevanikud, mis kaunistavad nii signatuurmudeliks kujunenud maksipikkusega hõlmikkleite kui ka tavapikkusega poolhõlmikuid. Lisaks pakub Donna Nordica oma populaarseid villaseid kampsunmantleid.

Buduaari turg LIVE Sügis 2017

Tallinn, 9.-10. september
Saku Suurhall
Turg avatud:
Laupäeval kell 10-18
Pühapäeval kell 10-17 
PILET 2 €, alla 16-aastased tasuta 

Lisainfo SIIN