BUDUAARI TURG LIVE juba sel nädalavahetusel!

Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis 7.-8.04 on oodatuim ostupidu, kuhu on tulemas müüma suur hulk eraisikuid ja tuntud nägusid, kes tühjendavad oma riidekappe. Lisaks sellele leiab põnevat ilu- ja moekaupa maaletoojatelt ja disaineritelt ning rohkelt muud eestimaist väikefirmade toodangut. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müügile nii naistele, lastele kui meestele. Turg toimub juba üheksandat aastat ning sel korral on ostupidu läbinud ka korraliku uuenduskuuri. Lubame rohkem meelelahutust ja huvitavat kaupa!

Kas ka sinul on kapis palju selliseid riideid, mida sa enam ei kanna ning ei raatsi ka lihtsalt ära visata? Parim variant on panna oma asjad Buduaari LIVE turule müüki! Registreeri ennast turule siin! See on suurepärane võimalus teenida raha lihtsa vaevaga ning lisaks saab meie turul nautida tõelist melu, sest tegevust jätkub nii suurtele kui ka väikestele. Turul loosime välja rohkelt auhindu ning esitame põnevaid väljakutseid. Päeva juhib alati energiast pakatav Ženja Fokin.
Tulemas on üritus, mida lihtsalt ei saa maha magada! 

Regristreeri ennast kevadisele turule juba täna! Kohe on käes aeg, millal oma kappides teha kevadist suurpuhastust. 

Buduaari kevadturu peatoetajad on kevadsuvine uus trendijook Somersby Orchard Selection ja itella SmartPOST, kes on samuti turul väljas põneva meelelahutuse ja auhindadega.

 

Buduaari turg LIVE Kevad 2018

Tallinn, 7.-8. aprill
Saku Suurhall
Turg avatud:
Laupäeval kell 10-18
Pühapäeval kell 10-17 
PILET 2 €, alla 16-aastased tasuta, tasuta pilet värskes Buduaari ajakirjas 

Tartu, 14. aprill
Tartu Kaubamajas
Turg avatud kell 10-18

Rakvere, 21. aprill
Põhjakeskus
Turg avatud kell 10-18

Kui soovid tulla müüma uut kaupa, siis saada meile lisainfot ja küsi pakkumist [email protected] või [email protected]