BUDUAARI TURG LIVE: Kätriin Kübar: “Toon müüki väga hästi hoitud brändiasju”

3 kommentaari
BUDUAARI TURG LIVE: Kätriin Kübar: “Toon müüki väga hästi hoitud brändiasju”

Juba sel nädalavahetusel leiab aset selle kevade suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, mis toimub Tallinnas Saku Suurhallis 15.-16. aprillil. Selleks puhuks on oma garderoobist üht-teist head ja paremat üles otsinud ka moeblogija Kätriin Kübar.

“Olen ülisuur Buduaari turu fänn. Põhjuseid selleks on mitmeid: esiteks olen kahe käega taaskasutuse poolt ja pole vist mitte kunagi ühtegi riideeset prügikasti visanud. Teiseks, kolmandaks ja neljandaks on sellest saanud iga-aastane traditsioon, armastan seda õhkkonda, mis seal tekib ning viimasel korral sain kohtuda ka oma üliarmsate lugejatega,” räägib Kätriin. 

“Sellel korral täitub minu müügilett pisut teistsuguse kaubaga kui varasemalt. Nimelt toon raske südamega müüki kvaliteetseid ja väga hästi hoitud brändiriideid ja aksessuaare. Minu müügiboksist võib seega leida Michael Kors Hamilton beeži koti, mille soetasin New Yorgist.

Lisaks leiab sealt DKNY musta klassikalise koti, mis on nii ideaalses suuruses, et arvuti, rahakott, märkmik ja meigikott mahuvad kõik sinna ilusti sisse.

Ühtlasi annan raske südamega ära Michael Kors Rose Gold käekella, mille soetasin endale mõni aasta tagasi sünnipäevaks ning MAX&Co uhiuue musta klassikalise rahakoti. Lisaks brändiesemetele leiab ka palju armastatud kiirmoebrände nagu näiteks Zara, Topshop, H&M, Asos, Converse, Mango jne. Kuna suvi pole enam kaugel, siis võib minu letist leida ka uusi bikiine ja trendikaid päikeseprille.”