BUDUAARI TURG LIVE Lõunakeskuses 7.05 toob ajakirjad ja raamatud müüki supersoodsalt

BUDUAARI TURG LIVE Lõunakeskuses 7.05 toob ajakirjad ja raamatud müüki supersoodsalt

Juba sel pühapäeval, 7. mail toimub Tartus Lõunakeskuses taas Buduaari turg LIVE ning ainult siis on sul võimalik vormistada Buduaari ajakirjade aastatellimusi ning osta raamatuid ülisoodsa hinnaga! Turul kohapeal igale aastatellimuse vormistajale KINGITUS.

Tutvu hindadega allpool!

Ajakiri BUDUAAR

 Aastatellimuse hind turul 19 € (tavahind 23,50 €, poest ostes 29,70  €) + KINGITUS + värske ajakirjanumber. Ajakiri ilmub kuus korda  aastas: jaanuaris, märtsis, mais, juulis, septembris, novembris. 

 

Ajakiri BUDUAAR TEEN

 Aastatellimuse hind turul 15 € (tavahind 17,50 €, poest ostes 21 €) +  KINGITUS + värske ajakirjanumber. Ajakiri ilmub kuus korda aastas:  jaanuaris, märtsis, mais, juulis, septembris, novembris. 

 


Buduaar TEEN Näoraamat

Öeldakse, et iga uus moehitt on unustatud vana trend! Buduaar TEEN Näoraamat toob tagasi vanad traditsioonid, kus sõbrad ja mälestus nendest on tähtsam, kui arvuti kõvaketas jäädvustada suudab. Buduaar TEEN Näoraamatu kaante vahele mahuvad kõik sinu parimad sõbrad ja kallimad inimesed, isegi lemmikõpetajad ja staarid. Täida ise ja anna sõpradele täitmiseks ning kogu kokku kõige põnevam info. 
HIND: 2 €  

 

 

 Buduaar Brain Book – raamat, mis paneb ajusid  ragistama, arvutama, oma elu peale mõtlema,  joonistama, värvima ja päris kindlasti naerma. See võib  panna sind isegi pisut piinlikkust tundma, kui avastad,  et sa polegi kõige nutikam. HIND: 2 €

 

 

RAAMATUD

Menuromaan „Pärast” (A. Todd) HIND: 10 € (tavahind 17,90 €, poest ostes 19,90 €)
New York Times’i menukirjaniku ja Wattbadi sensatsiooni Anna Toddi romaan “Pärast” (ingl k “After”) ajab ühtaegu nutma ja naerma, armuma ja vihast karjuma, aga ei jäta külmaks mitte ühtegi lugejat. Menuk on avaldatud juba 30 riigis ja internetiversioonil on üle miljardi lugeja. Filmiõigused on ostnud Paramount Pictures. Loe lähemalt SIIT.

„Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht” (H. M. Loorents) HIND: 6 € (tavahind 9,90 €, poest ostes 15,90 €)
Nad ütlevad, et kui sa õpid tantsima, siis kuuled sa lõpuks muusikat. Meie ütleme, et kui sa õpid elama, siis näed sa lõpuks ilu! Kui oled kiire elutempoga tegus inimene, kes tahab saavutada elus rohkem, kuid mitte oma tervise arvelt, siis on see raamat just sulle. Loe lähemalt SIIT

 

„Ma tulen” (S. Angel) HIND: 1 € (tavahind 5 €, poest ostes 7,90 €)
Skandaalne ja Eesti eliidi elu paljastav jutustus. Loe lähemalt SIIT.

 

„Sünnikaardi saladused” (T. Tobber) HIND: 2 € (tavahind 7 €, poest ostes 9,90 €)
Taevakehade tähemärkidesse peidetud vihjed ja kuidas neid igapäevaelus kasutada. Loe lähemalt SIIT.

 

Kohapeal on võimalik teha ka PROOVITELLIMUSI!

Tule Buduaari turule Lõunakeskuses juba sellel pühapäeval, 7. mail ning kindlusta omale põnevad lugemiselamused!