BUDUAARI TURG LIVE: Madli Vilsar toob missikleidid turule Tartus 7.05

BUDUAARI TURG LIVE: Madli Vilsar toob missikleidid turule Tartus 7.05

Juba sel pühapäeval, 07.05 toimub Lõunakeskuses Buduaari turg LIVE. Oma kaupa müüvad tuntud staarid, moeloojad, erinevad firmad ning eraisikud. Päeva juhib Ženja Fokin. Turg avatakse ostlejatele kell 10 ning sissepääs on TASUTA!

Tartu turul osaleb esmakordselt ka meie kaunis Miss Estonia Madli Vilsar.

Madli on aastaid käinud kauplemas Tallinna turul ja nüüd on esmakordselt võimalik temaga tutvuda ja kaupa teha ka Tartus. Madli võtab endaga kaasa igas suuruses riideesemeid, tema valikust võib leida nii taskukohase lõpukleidi kui kergeid suviseid riided. Samuti lähevad müüki igapäeva- ja kontoririided.

Paljud kleitidest on erilise ajalooga, kuna Madli on kandnud neid kas võistlustel või televisioonis. Lisaks sellele müüb Madli Marc&Andre ja ilmatüdrukute aksessuaare. Pildil olev nunnu sinine pluus on samuti sel pühapäeval müügis.

Madli ootab kõiki huvilisi kleitidega tutvuma! Igal asjal oma lugu ja ajalugu, mida ta hea meelega ostlejatega jagab. Madli rõhutab, et hinnad on taskukohased ning uudistama on oodatud kõik. Vaata galeriist, mida veel Madli turule müüma toob!

Ootame kõiki Buduaari turg LIVE ostupeole Lõunakeskusesse pühapäeval, 7. mail, et saada osa turumelust ning värskendada oma garderoobi eksklusiivsete staari- ja moetoodetega.

Viimased müügikohad Buduaari turule Lõunakeskuses! Registeeru SIIN