BUDUAARI TURG LIVE RAKVERES toob ajakirjad ja raamatud sinuni supersoodsa hinnaga

Juba sel laupäeval, 16. aprillil toimub Rakvere Põhjakeskuses kevadine Buduaari turg LIVE ning ainult siis on sul võimalik vormistada Buduaari ajakirjade aastatellimusi ülisoodsa hinnaga! Turul kohapeal igale aastatellimuse vormistajale KINGITUS!  

Tutvu hindadega allpool!

Ajakiri BUDUAAR

Aastatellimuse hind turul 10 € (tavahind 13,90 €, poest ostes 19,80 €) + kingituseks The Body Shop DROPS OF YOUTH noorendav näovesi (väärtus 19 €). Ajakiri ilmub neli korda aastas.

    +    

Ajakiri BUDUAAR TEEN

Aastatellimuse hind turul 15 € (tavahind 17,50 €, poest ostes 21 €) + kingituseks essence glitter-küünelakk jewel effect ja spiraalne juuksekumm. Ajakiri ilmub kuus korda aastas.

        +         

Ajakiri JAMIE

Aastatellimuse hind turul 15 € (tavahind 19,90 €, poest ostes 29,70 €) + kingituseks tasuta ajakirjanumber. Ajakiri ilmub kuus korda aastas.

 + 

Elustiilimärkmik BUDUAAR BODY

Ülipopulaarne elustiilimärkmik Buduaar BODY eksklusiivselt müügil veel vaid Buduaari LIVE turul. Hind 4 €. 

Buduaar TEEN Näoraamat

Öeldakse, et iga uus moehitt on unustatud vana trend! Buduaar TEEN Näoraamat toob tagasi vanad traditsioonid, kus sõbrad ja mälestus nendest on tähtsam, kui arvuti kõvaketas jäädvustada suudab. Buduaar TEEN Näoraamatu kaante vahele mahuvad kõik sinu parimad sõbrad ja kallimad inimesed, isegi lemmikõpetajad ja staarid. Täida ise ja anna sõpradele täitmiseks ning kogu kokku kõige põnevam info. Hind 4 €.

 

Tule ka sina Buduaari LIVE turule ja kindlusta omale põnevad lugemiselamused!