BUDUAARI TURG LIVE Saku Suurhallis 9.-10.09 toob täismaja ilu ja moodi

BUDUAARI TURG LIVE Saku Suurhallis 9.-10.09 toob täismaja ilu ja moodi

Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis on oodatud ostupidu, kuhu on tulemas müüma suur hulk eraisikuid, kes tühjendavad enda riidekappe, ja firmad, kes toovad turule enda parimad pakkumised. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müügile nii naistele, lastele kui meestele.

Turg Tallinnas toimub juba 9.-10. septembril Saku Suurhallis. Turukülalisi ootab suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt. Staariturule on tulemas Eestimaa stiilseimad naised: lauljanna ja saatejuht Ines, Beatrice, elustiiliblogija Katrin Siska, ärinaine Kätlin Maran, telenägu Aveli Jänes, müügijuht Kati Toots, DJ Triin Tulev, modellid Breth Tootsi ja Inna Kovaljova, moeblogijad Kätriin Kübar ja Mari-Liis Suvi, ilublogija Anna Elisabeth Kaljuvee, fitnessgirl Christin-Amani Kiivikas, lauljanna Merlyn Uusküla, blogija Liisa Leetma, jpt.

Moeturule tulevad heade pakkumistega Eesti hinnatud disainerid ja esindatud on ka Läti moekunst. Moeturult leiad: Diana Kurves, Donna Nordica, Hekatebianca by Katrin Kotkas, Kaja Kuristik, Marge Iilane, Donna Nordica, Baiba Ripa (Läti). Vaata moekunstnike kohta lähemalt SIIT

Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoiab üleval särav päevajuht Brigitte Susanne Hunt. Suu teeb magusaks Baileys ja auhinnamänge viib läbi Itella SmartPOST. Hea muusikaga on kohal klubi Teater särtsakas tiim. Turu ametlik afterparty nimega ST. TROPEZ toimub klubis Teater 9.09, vaata üritust SIINMüüjad saavad klubisse käepaelaga tasuta sisse!

Ostupidu ei möödu meelelahutuseta

Kahe päeva jooksul astuvad punase vaibaga laval üles Buduaar Summer Model 2017 finalistid moe-show’dega, esineb JJ Street tantsutrupp, Meow Studio tutvustab postitantsu, klassi näitavad võistlustantsijad, viiakse läbi auhinnamänge, loosimisi jpm.

LAVA AJAKAVA

LAUPÄEV, 9.09
11.30 Moe-show: Marge Iilas
12.00 JJ Street tantsijad
12.30 Moe-show: artiST
13.00 JJ Street tantsijad
13.30 Moe-show: Milan Fashion

PÜHAPÄEV, 10.09

12.00 Buduaar TEEN ja essence meigimäng tüdrukutele 
13.00 Võistlustantsijad särtsaka kavaga

Buduaar TEEN lugejaid ja Instagrami jälgijaid ootab turul Buduaari letis tervituskingitus kosmeetikabrändilt essence. Sissepääs alla 16-aastastele tasuta. 

Vaata SIIT, millised firmad on tulemas turule müüma eriti heade pakkumistega!

DEGUSTATSIOONID! Kooreliköör Baileys degustatsioonid toimuvad igas linnas kl 11.00-13.00
Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist. Tarbige vastutustundlikult!

TASUTA TURU PILET BUDUAARI AJAKIRJAS
Buduaari sügisnumbrist leiad turu pileti, millega saad sisse Saku Suurhalli kahe päeva jooksul. Lõika pilet välja ja osaled ka ajakirja aastatellimuste loosimisel.

AITAME ABIVAJAJAID! Kohale tulevad MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et toetada kasuperede lapsi ja koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Buduaari turg LIVE Sügis 2017

Tallinn, 9.-10. september
Saku Suurhall
Turg avatud:
Laupäeval kell 10-18
Pühapäeval kell 10-17 
PILET 2 €, alla 16-aastased tasuta 

Tartu, 24. september
Lõunakeskus
Turg avatud kell 10-18 

Rakvere, 21. oktoober
Põhjakeskus
Turg avatud kell 10-18  

TULE TURULE MÜÜMA! Viimased müügikohad! Kui soovid tulla turule müüma, et oma garderoobi ruumi teha, siis täida registreerimisvorm.

Turu infoga kursis olemiseks liitu Facebookis TallinnaRakvere ja Tartu üritustega.

Info ja registreerimine www.buduaariturg.ee