BUDUAARI TURG LIVE Tallinnas 1. päev – ilusad inimesed ja hea kaup

BUDUAARI TURG LIVE Tallinnas 1. päev – ilusad inimesed ja hea kaup

Tallinnas Saku Suurhallis toimub sel nädalavahetusel Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, mis on parim koht garderoobi uuendamiseks. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müügile nii naistele, lastele kui meestele.

Esimese päeva hommikul ootas turukülalisi suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt. 

Staariturul on müümas Eestimaa stiilseimad naised, piltidele jäid lauljatarid Jana KaskHelen Adamson ja Gertu Pabbo, bogijad Merilin Taimre, Grete Link ja Kätriin Kübar, ilugurmaan Stella K. Wadowsky, ilmatüdruk Eleriin Sild ja kirjanik Kerttu Rakke.

Kaupa on turul igale maitsele ja suurusele! VAATA GALERIID!

Turg avatud pühapäeval, 11.09 kl 10-17. Pilet 2 €, alla 16-aastastele tasuta.

Pühapäeval kl 12 saavad kõik huvilised kohtuda Eesti muusikamaastiku värskeima ja kuumima bändi Beyond Beyond liikmetega, kes jagavad autogramme ja teevad koos fännidega pilte.

Päeva juhib ja särtsu lisab šoppamisele Juhan Krull (Call Event).

Klubi Teater DJ turgutab shoppajaid hea muusikaga. 

 

Aitame abivajajaid! Toetame traditsiooniliselt kasuperede lapsi, kohale tulevad MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. 

Tule müüma või šoppama!

Infoga kursis olemiseks liitu ka meie Facebooki üritusega. 

Turul ilma sularahata kaubelda aitab Pocopay. Pocopay on kättesaadav iPhone’i ja Androidi telefonide jaoks ning pangakonto on võimalik endale luua otse mobiilist. Registreeru promokoodiga APOLLO ja saad konto aktiveerimisel 5 € Apollo kinkekaardi. Osale turul ka Pocopay auhinnaloosis ja võida õhtusöök restoranis Ö.

Edukaid oste ja müüke ning rõõmsaid kohtumisi aitab tähistada Prantsuse aperitiivvein Lillet Blanc. Seda jooki on kutsutud ka aperitiivide šampanjaks, nii et soovitame Lillet baarileti mõnusaks puhkehetkeks üles otsida!

Turukauba aitab koju saata Itella SmartPost.

 

Järgmised turud:

Tartu, 18. september
Lõunakeskus
Turg avatud kell 10-18 

Rakvere, 22. oktoober
Põhjakeskus
Turg avatud kell 10-18  

www.buduaariturg.ee