BUDUAARI TURG RAKVERE PÕHJAKESKUSES 21. oktoobril toob ajakirjad ja raamatud müüki supersoodsalt

Juba sel laupäeval, 21. oktoobril toimub Rakvere Põhjakeskuses Buduaari turg LIVE sügisturg ning ainult siis on sul võimalik vormistada Buduaari ajakirjade aastatellimusi ning osta raamatuid ülisoodsa hinnaga!

Tutvu hindadega allpool!

 


Ajakiri BUDUAAR

Aastatellimuse hind turul 19 € (tavahind 23,50 €, poest ostes 29,70 €) + KINGITUSEKS essence ripsmetušš + värske ajakirjanumber. Ajakiri ilmub kuus korda aastas: jaanuaris, märtsis, mais, juulis, septembris, novembris. 

 

Ajakiri BUDUAAR TEEN

Aastatellimuse hind turul 15 € (tavahind 17,50 €, poest ostes 21 €) + KINGITUSEKS essence kinkekomplekt + värske ajakirjanumber. Ajakiri ilmub kuus korda aastas: jaanuaris, märtsis, mais, juulis, septembris, novembris. 

Jamie aastaraamat 2017 

Jamie aastaraamatusse on kokku kogutud 365 parimat retsepti Jamie ajakirjadest. Teemad on jagatud eri peatükkideks ning lisatud põnevaid vihjeid ja soovitusi, et innustada sind veelgi usinamalt köögis toimetama. Saad endale kööki aasta jagu inspiratsiooni – Jamie aastaraamatus on retsepte igaks argi- ja pidupäevaks. HIND: 5 € Loe lähemalt SIIT!

 

Buduaar Brain Book – raamat, mis paneb ajusid ragistama, arvutama, oma elu peale mõtlema, joonistama, värvima ja päris kindlasti naerma. See võib panna sind isegi pisut piinlikkust tundma, kui avastad, et sa polegi kõige nutikam. HIND: 2 €

 

 

RAAMATUD

Menuromaan „Pärast” (A. Todd) HIND: 10 € (tavahind 17,90 €, poest ostes 19,90 €)
New York Times’i menukirjaniku ja Wattbadi sensatsiooni Anna Toddi romaan “Pärast” (ingl k “After”) ajab ühtaegu nutma ja naerma, armuma ja vihast karjuma, aga ei jäta külmaks mitte ühtegi lugejat. Menuk on avaldatud juba 30 riigis ja internetiversioonil on üle miljardi lugeja. Filmiõigused on ostnud Paramount Pictures. Loe lähemalt SIIT.

„Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht” (H. M. Loorents) HIND: 6 € (tavahind 9,90 €, poest ostes 15,90 €)
Nad ütlevad, et kui sa õpid tantsima, siis kuuled sa lõpuks muusikat. Meie ütleme, et kui sa õpid elama, siis näed sa lõpuks ilu! Kui oled kiire elutempoga tegus inimene, kes tahab saavutada elus rohkem, kuid mitte oma tervise arvelt, siis on see raamat just sulle. Loe lähemalt SIIT

 

„Ma tulen” (S. Angel) HIND: 1 € (tavahind 5 €, poest ostes 7,90 €)
Skandaalne ja Eesti eliidi elu paljastav jutustus. Loe lähemalt SIIT.

 

„Sünnikaardi saladused” (T. Tobber) HIND: 2 € (tavahind 7 €, poest ostes 9,90 €)
Taevakehade tähemärkidesse peidetud vihjed ja kuidas neid igapäevaelus kasutada. Loe lähemalt SIIT.

 

Kohapeal on võimalik teha ka PROOVITELLIMUSI!

Tule Buduaari turule juba sel laupäeval, 21. oktoobril ning kindlusta omale põnevad lugemiselamused!  

Buduaar.ee