Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII Buduaari suvepeost!

Buduaari suvepidu
Buduaari suvepidu — FOTO: Maksim Toome

Buduaari suur suvepidu toimus 6. juunil Butterfly Lounge’is. 

Üritusel esinesid:

Kreete Põlme, Laboratorios Babé konsultant – „Päikesekaitse vajalikkus“.

Olesija Saue, persoonibrändingu ekspert, juhtimiscoach ja raamatu „Bränd Nimega Sina“ kaasautor – "Bränd nimega sina! Jah, naine – sina oledki bränd!"

Margus Vaher,laulja ja kirjanik, meelelahutaja – „Mida mehed sulle ei ütle, aga mida tahaksid teada!“

Kati Orav, Eesti üks esimesi ja hetkel väheseid visuaalse mõtlemise ja lihtsustamise edendajaid ning koolitajaid, aasta koolitaja 2023 ja raamatu "Visuaalne lihtsustamine" autor – "Kuidas kasutada joonistamist ja kujutlusvõimet, et elada julget, mängulist ning tähendusrikast elu?"

Adele Rüütel, uuendusliku rendiplatvormi Rotazion looja –Avasta Rotazion, uuenduslik rendiplatvorm, mis propageerib jätkusuutlikku moodi, pakkudes rentimiseks mitmekesist valikut stiilseid kleite.“

Rotazion moeshow demonstreeris, kuidas Rotazion ühendab elegantsi keskkonnateadlikkusega. Iga kleit pole mitte ainult kantud, vaid jagatud ja hinnatud läbi paljude hetkede.

Modellide meikide ja soengute eest kandsid hoolt: grimeerimistiimi projektijuht Karin Käbi Kuus, Jaana Hannus ja Teele Kaeval.

Muusikalist naudingut pakkus šarmantne Filippo Pozza.

Kõik külalised said endale kingikoti ja kokteili Thomas Henry Pink Paloma*.

Lisaks loositi õhtu jooksul välja palju auhindu! 

*Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Üritust toetasid:

Avène, BioNike, Filorga, ISDIN, Jurlique, Knoppers®, Laboratorios Babé, Linea Shop, Loveby e-pood, Medicinos Strategija, Nurme Looduskosmeetika, Pharmaceris, Purederm, Red Band®, Sensilis Sensitive Skin Lab, SVR, The Body Shop, Thomas Henry, Urban Care, Vuokkoset ja Wilkinson Sword.