GALERII! Müstiline moehommik Bastioni ja Goldtime’iga

Eile hommikul kutsusid Eesti moemärk Bastion ning juveelikaupluste kett Goldtime valitud seltskonna endale külla, et esitleda kahe maineka brändi koostöös sündinud pidulikku aastalõpu rõiva- ja ehtekollektsiooni Mystical Gold.

Eile hommikul kutsusid Eesti moemärk Bastion ning juveelikaupluste kett Goldtime valitud seltskonna endale külla, et esitleda kahe maineka brändi koostöös sündinud pidulikku aastalõpu rõiva- ja ehtekollektsiooni Mystical Gold.

Erilise sünniloo ja mõttega peokollektsiooni disainimist alustati aasta tagasi Bastioni peadisaineri Monika Randloo ning Goldtime’i ostujuhtide Kristiina Kõllo ja Aveli Kippariga koostöös. Ihaledes täiuslikku lõpptulemust, sündis rõivastega paralleelselt ka esinduslik ehtekollektsioon.

Kristiina Kõllo sõnul oli kollektsiooni loomine uus põnev väljakutse ning ammuse unistuse täitumine. „Olen suur naiseilu austaja, võin jääda lummatult kauneid naisi vaatama,“ lausub Kristiina. „Need on naised, kes kannavad endas miskit müstilist. Neist õhkub nii jõudu kui ka sensuaalset, rahulikku eneseteadlikkust.”

Naiselikkusele pühendatud erikollektsioon miksib oskuslikult musta sameti kulla helkleva kumaga. Rõivaste siluetis on tähelepanu rõhutatud õlgadel ja sulgjatel vöökohtadel. Graatsiat lisavad delikaatselt paljastavad detailid – avatud seljaosad ning lõiked, mis rõhutavad peent kaelajoont.

Kogu Mystical Gold kollektsiooni muudab terviklikuks ehtekollektsioon, mille iga ese kannab sõnumit – julge olla ilus.

Ehtekollekstiooni sünd oli jõuline ja inspireeriv protsess luua midagi, mis täiendaks rõivast, aga samas täiendaks naise välimuse kaunemaid nüansse. “Itaalia ehtetootja oskas imehästi meie nägemust teostada,” räägib Aveli Kippari. “Ehetes on aukohal trendikad liikuvad ketid, aga ka klassikalise ehte vormid. Dünaamilisust lisavad väärismetalli eri toonid: kulla originaalvärvitoon ja aktsendina must roodium. See esindab julget ja naiselikku lähenemist, moodustades riietega täiusliku koosluse.”

Iga naine on ilus!

Peokollektsiooni Mystical Gold ambassador‘iks on Heti Tulve. Mystical Goldi autorid tunnistavad, et nende peamiseks inspiratsiooniallikaks olid naised, kelle positiivne energia on tugevam kui elu keerdkäigud. Nendest kiirgav müstiline jõud ja ilu on tunnustust väärt. Kollektsiooni modell Heti Tulve tõdeb, et oli esialgu Bastioni ja Goldtime’i koostööettepanekust väga üllatunud. „Mind väga liigutas see, et sellise elukäiguga inimesi osatakse märgata ning ei valita reklaamidesse ainult musterperesid,” lausus modell.

Bastioni ja Goldtime’i peokollektsiooni loojad usuvad, et elus pole midagi olulisemat kui seista õiguse eest olla ilus ja õnnelik.

Peokollektsioon Mystical Gold on alates 9.11.2017 saadaval Goldtime ja Bastioni kauplustes üle Eesti ja e-poes bastion.andmorefashion.com ja www.goldtime.ee

Buduaar.ee