GETTER JAANI tuleb homme Buduaari turule kauplema!

4 kommentaari
GETTER JAANI tuleb homme Buduaari turule kauplema!

Hea uudis kõikidele Getter Jaani fännidele!

Esimene turupäev tõi imelise päeva kõikidele šoppajatele ja müüjatele, nautisime turumelu ja häid pakkumisi nii staaridelt kui teistelt, kes olid oma riidekappe tuulutamas. Pühapäev toob aga rõõmusõnumi kõigile Getter Jaani fännidele – kaunis lauljanna toob Buduaari turule osa oma riidekapi sisust. Buduaar TEEN alla 16-aastased fännid saavad turule tasuta sisse ja lõigates välja viiamasest ajakirjanumbrist kupongi, saavad ka kingituse! 

Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE on parim koht garderoobi uuendamiseks. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müügile nii naistele, lastele kui meestele. Turg on avatud Saku Suurhallis pühapäeval, 16.04 kl 10-17.

Turukülalisi ootab suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt. Staariturul kauplevad ka teised Eestimaa stiilsed ja tuntud naised nagu Merle PalmisteAnni RahulaGertu PabboKati TootsGrete PaiaKerttu RakkeLiisa LeetmaMarie-Heleene VentselKätriin KübarKerttu JukkumJenni KorjusVeronika Portsmuth ja paljud teised. Turult ei puudu ka seekord Allan Roosileht oma hinnalise plaadikoguga.

Moeturul on heade pakkumistega Eesti hinnatud disainerid. Turgu juhib stiilne Ženja Fokin

PÜHAPÄEVAL laval:

13:00 LAV Organic Lifestyle  moeshow
14:00 Võistlustantsijad
15:00 Milano Fashion moeshow 

Turule on kohal suur hulk häid brände, vaata SIIA!

Turul loosib auhindu ja loob meeleolu Vana Tallinn Yoghurt Cream.

Pakid toob turvaliselt kohale ja auhinnamänge korraldab Itella SmartPost.

Soodsa hinnaga saab osta Buduaari raamatuid ja teha ajakirjade aastatellimusi.

Tuju hoiab üleval klubi PRIVÉ, kus toimub laupäeval, 15.04 ka turu ametlik afterparty KRIIM goes Live, kus esineb Eesti räpparite paremikku kuuluv METSAKUTSU (link üritusele). Turu müüjatele sissepääs käepaela esitamisel tasuta.  

Aitame abivajajaid! Toetame ka seekord kasuperede lapsi, kohale tulevad MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks. 

Buduaari turg LIVE kevad 2017

Tallinn, 15.-16. aprill
Saku Suurhall
Turg avatud:
Laupäeval, 15. aprillil kell 10-18
Pühapäeval, 16. aprillil kell 10-17 
PILET 2 €, alla 16-aastased tasuta

NB! Leia tasuta pilet turule Buduaari ajakirjast lk 60.

Tartu, 7. mai
Lõunakeskus
Turg avatud kell 10-18 

Infoga kursis olemiseks liitu Facebookis Tallinna ja Tartu üritustega.
Registreerimine www.buduaariturg.ee