KEVADINE OSTUMÖLL BUDUAARIS: kõik raamatud ja märkmikud supersoodsa hinnaga

Suur kevadine ostumöll on jõudnud ka Buduaari! Ainult sellel nädalal kolmapäevast pühapäevani kõik raamatud ja märkmikud eriti soodsate hindadega. Tutvu pakkumistega lähemalt allpool!
 

UUS! Menuromaan „Pärast” (A. Todd) NÜÜD 15 € (tavahind 16,90 €, poest ostes 19,90 €)
New York Times’i menukirjaniku ja Wattbadi sensatsiooni Anna Toddi romaan “Pärast” (ingl k “After”) ajab ühtaegu nutma ja naerma, armuma ja vihast karjuma, aga ei jäta külmaks mitte ühtegi lugejat. Menuk on avaldatud juba 30 riigis ja internetiversioonil on üle miljardi lugeja. Filmiõigused on ostnud Paramount Pictures. Loe lähemalt SIIT.

„Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht” (H. M. Loorents) NÜÜD 6 € (tavahind 9,90 €, poest ostes 15,90 €)
Nad ütlevad, et kui sa õpid tantsima, siis kuuled sa lõpuks muusikat. Meie ütleme, et kui sa õpid elama, siis näed sa lõpuks ilu! Kui oled kiire elutempoga tegus inimene, kes tahab saavutada elus rohkem, kuid mitte oma tervise arvelt, siis on see raamat just sulle. Loe lähemalt SIIT

„Ma tulen” (S. Angel) NÜÜD 1 € (tavahind 5 €, poest ostes 7,90 €)
Skandaalne ja Eesti eliidi elu paljastav jutustus. Loe lähemalt SIIT.

 

 

„Sünnikaardi saladused” (T. Tobber) NÜÜD 2,50 € (tavahind 7 €, poest ostes 9,90 €)
Taevakehade tähemärkidesse peidetud vihjed ja kuidas neid igapäevaelus kasutada. Loe lähemalt SIIT.

Jamie ajakirja aastaraamat NÜÜD 2,50 € (tavahind 8,95 €)
Populaarse Inglise toiduajakirja Jamie mahukas aastaraamat, mis sisaldab Jamie Oliveri ja Jamie ajakirja 2014. aasta parimaid retsepte ja toiduvalmistamise nippe. Loe lähemalt SIIT.

Buduaar TEEN Näoraamat NÜÜD 4 € (tavahind 5,45 €)
Näoraamat on uus mood! See on võimalus koguda kõik oma parimad sõbrad, kallimad inimesed ja isegi lemmikõpetajad või staarid ühtede kaante vahele, kus neil tuleb vastata lõbusatele küsimustele ja pühandada sulle ka üks isiklik lehekülg joonistuse, luuletuse, heade mõtete või kas või fotona. Internet võib kaduda, aga sõbrad jäävad! Hoia oma sõpru lähedal! Loe lähemalt SIIT

Elustiilimärkmik Buduaar BODY NÜÜD 4 € (tavahind 7,95 €)
Multifunktsionaalne kalendermärkmik 2016. aastaks. Loe lähemalt SIIT.

 

Telli kõiki tooteid Buduaari tellimislehelt SIIN.