Reklaam sulgub sekundi pärast

KUTSE Buduaari suvepeole!

Filippo Pozza
Filippo Pozza — FOTO: Erakogu

Oled oodatud Buduaari suurele suvepeole 6. juunil Butterfly Lounge`is!

Üritusel esinevad:

Margus Vaher, laulja ja kirjanik, meelelahutaja – „Mida mehed sulle ei ütle, aga mida tahaksid teada!“

Olesija Saue, persoonibrändingu ekspert, juhtimiscoach ja raamatu „Bränd Nimega Sina“ kaasautor – "Bränd nimega sina! Jah, naine – sina oledki bränd!"

Kati Orav, Eesti üks esimesi ja hetkel väheseid visuaalse mõtlemise ja lihtsustamise edendajaid ning koolitajaid, aasta koolitaja 2023 ja raamatu "Visuaalne lihtsustamine" autor – "Kuidas kasutada joonistamist ja kujutlusvõimet, et elada julget, mängulist ning tähendusrikast elu?"

Kreete Põlme, Laboratorios Babé konsultant – „Päikesekaitse vajalikkus“.

Uuendusliku rendiplatvormi Rotazion moeshow.

Avasta Rotazion, uuenduslik rendiplatvorm, mis propageerib jätkusuutlikku moodi, pakkudes rentimiseks mitmekesist valikut stiilseid kleite. Meie eelseisval moeshowl esitletav kollektsioon demonstreerib, kuidas Rotazion ühendab elegantsi keskkonnateadlikkusega. Liitu meiega moekonsumptsiooni uuesti määratlemisel, kus iga kleit pole mitte ainult kantud, vaid jagatud ja hinnatud läbi paljude hetkede. Koge moe tulevikku Rotazioniga, kus stiil kohtub jätkusuutlikkusega. Näita, et oled moekas ja trendikas, kandes eelnevalt armastatud kleite – tänapäeval on jätkusuutlikkus eriti moes!

Modellide meikide ja soengute eest kannavad hoolt: grimeerimistiimi projektijuht Karin Käbi Kuus, Jaana Hannus ja Teele Kaeval.

Muusikalist naudingut pakub šarmantne Filippo Pozza.

Kõik külalised saavad endale kingikoti ja kokteili Thomas Henry Pink Paloma*.

Lisaks loositakse õhtu jooksul välja palju auhindu! 

Ilusa õhtu jäädvustab Maksim Toome.

Kogunemine üritusele kl 18.45, ürituse algus kl 19.15.

Üritus toimub Butterfly Lounge`is, Vana-Viru 13, Tallinnas.

Laua broneerimiseks kirjuta: [email protected]

*Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga! Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Piletid Piletilevist!

Üritust toetavad:

Avène, BioNike, Filorga, ISDIN, Kleenex, Kotex, Laboratorios Babé, Linea Shop, Loveby e-pood, Medicinos Strategija, Nurme Looduskosmeetika, Pharmaceris, Purederm, Red Band®, Sensilis Sensitive Skin Lab, SVR, The Body Shop, Thomas Henry, Urban Care, Vuokkoset ja Wilkinson Sword.