KUUMAD FC Elva tantsutüdrukud Lõunakeskuses 14.11

KUUMAD FC Elva tantsutüdrukud Lõunakeskuses 14.11

Laupäeval esinevad Tartus, Buduaari turg LIVE üritusel Lõunakeskuses FC Elva tantsutüdrukud. Meile rääkis tantsutrupi plaanidest eestvedaja ning treener Alina Samoilova.

“FC Elva tantsutüdrukud on alles selle aasta märtsis loodud tantsutrupp, kuid selle lühikese aja jooksul oleme arenenud ja saavutanud nii palju, et tagantjärele mõeldes ei ütleks, et möödas on natuke üle poole aasta. Enamasti esineme jalgpalliklubi FC Elva kodumängudel, oleme oma meeskonnale toeks ning pakume publikule tantsulist meelelahutust poolajal. Aga oleme väga palju esinenud ka mujal, näiteks suuremad üritused Motoshow, Rally Estonia, Ilumess. Samuti on meid kutsutud Wow Run­le, kuid kahjuks me ei saanud osa võtta, sest samal ajal oli Elvas kodumäng. On ka olnud väiksemaid esinemisi, näiteks Elva pere­- ja kodanikukaitse päev, Jõgeva Tähe spordiklubi juubel, Elva kogu pere isadepäev. Meie tüdrukud võtsid osa ka Atlantise klubitantsijate võistluselt, kust tuldi tagasi heade emotsioonidega ja teise kohaga. Kusjuures peab mainima, et meil ei ole mitte ainult terve grupiga esinemisi, vaid ka klubides lava jagades nii Eesti kui ka välismaa artistide ja DJ-dega. Arvan, et iga esinemine toob kaasa meeletu kogemuse, julguse, enesekindluse ja mis kõige peamine – mõnusa tunde ja mälestuse kogu eluks. Sellepärast võtsime vastu ka väljakutse esineda Buduaari turul ja olla moeshow modellid,” räägib Alina.

“Aga kui nüüd see minevik jätta ja mõelda natuke tuleviku peale, siis ka meil on ühiselt eesmärke ja unistusi. Tahaksime osa võtta suurtest tantsuüritustest, näiteks Kuldne Karikas ja Tantsutüdrukute festival­võistlus, teha ägedaid trikke ja uuel hooajal üllatada publikut. Ja ma olen kindel, et selle me ka täide viime. Meil tantsib 12 imelist tüdrukut ja 2 suurepärast saltopoissi. Kõik on väga erinevad, kuid kõiki ühendab üks asi ­ armastus selle vastu, mida me teeme ja mis meile tõesti meeldib. Ma võin öelda, et meie tantsutrupp on tõeline pere ­ tantsupere, kes hoiab meeletult kokku ja aitavad meeleldi üksteist. Ma poleks kunagi arvanud, et ma saan kunagi selliste toredate inimeste treeneriks, samamoodi nagu poleks arvanud, et elus võib ootamatul hetkel tulla superägedaid pakkumisi, millest on võimatu loobuda,” lisab Alina.

FC Elva tantsutüdrukud võtavad uuel hooajal vastu ka uusi liikmeid. Et täpset aega teada saada ning sellist võimalust mitte maha magada, hoia silma peal nende Facebooki lehel. ­

Buduaar.ee