LINNAKÄRAST EEMALE! Jäneda külastuskeskus kutsub!

LINNAKÄRAST EEMALE! Jäneda külastuskeskus kutsub!

Kevad ei ole enam kaugel ning just nüüd kutsuvad ilmad ja tärkav loodus meid üha tugevamini vaikusesse ja linnakärast eemale.  Kui sinagi osid kohta , kus sõprade, kallima või perega korraks aeg maha võtta ja eestimaist loodust nautida, siis meie oskame seda soovitada!

Kevad ei ole enam kaugel ning just nüüd kutsuvad ilmad ja tärkav loodus meid üha tugevamini vaikusesse ja linnakärast eemale. Kui sinagi otsid kohta, kus sõprade, kallima või perega korraks aeg maha võtta ja eestimaist loodust nautida, siis meie oskame seda soovitada!

Vaid 40minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast asuva Jäneda mõisakompleksi kõrvalt leiame Jäneda külalistemaja, mis pakub majutust 2-kohalistes tubades 120-le külalisele. Külalistemajast leiad mugavustega standardtube, avaraid sviite, lihtsamaid Express tube ja ruumikaid peretube. Kõikidest tubadest avaneb vaade kaunile ümbritsevale loodusele.

Matkasellidele ja loodusesõpradele asub külalistemaja vahetus läheduses kuni 500-kohaline telkimisplats.

Läheduses 350-kohaline kõrts Musta Täku Tall, erinevad matka-ja suusarajad, ratsutamisvõimalus, ATV-matkad, lõõgastuskeskus-SPA.

Gruppidel eelneval ettetellimisel võimalik külastada mõisa ja Urmas Sisaski tähetorni.

Mine ja puhka looduskaunis kohas!

Vaata lisa SIIT.

 

Buduaar.ee