LÕUNAKESKUS võõrustas Buduaari Turg Live ostupidu. Vaata pilte!

LÕUNAKESKUS võõrustas Buduaari Turg Live ostupidu. Vaata pilte!

Möödunud laupäeval, 14.11 maabus Buduaari turg LIVE esmakordselt Lõunakeskuses!

Lahedal ostupeol Tartus panid oma kauba lettidele mitmed põnevad firmad ja kasutatud asjade müüjad, kelle asjade hulgast võis leida tõeliselt huvitavaid ja lahedaid riidehilpe ning aksessuaare. Terve uisuväli oli kaetud uskumatult heade pakkumiste ja ägedate müüjatega.

Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoidis üleval buduaaritaride lemmik Ženja FokinSuu tegi magusaks Baileys, jõudu andis Nutriless ja auhinnamänge viis läbi Itella SmartPOST.

Riidekappe tuulutasid tuntud buduaarikad, oma garderoobiga olid kohal Kati TootsKertu Jukkum ja enda bestsellereid müüv Kerttu Rakke. Tuntud raadiohääl ja Buduaari turg LIVE fänn Allan Roosileht tuli turule rariteetsete vinüülplaatidega ja kiitis Tartu tarka publikut. Moeloomingu parimad palad tõid turule disainerid Diana Kurves ja Marili Rooba.

Living Models modelliagentuuri juht Evelyn Mikomägi käis Lõunakeskus otsima uusi nägusid moelavadele. Loodetavasti saab siit alguse nii mõnigi tähelend!

 Tuju hoidis üleval Vabank, kuhu oodati kõiki müüjaid ja šoppajaid laupäeva õhtul ametlikule turu afterparty’le! Lõunakeskuse küttis kuumaks FC Elva tantsutrupp.  

FC Elva tantsutrupi tüdrukud särasid ka modellidena! Moeshowl osales treeningriiete bränd Casall, mille mugavaid ja värvilisi treeningriideid saab Eestis soetada ainult Sportlandist. Moodsa naise garderoobi esitles Garderoob.net

Buduaari turg LIVE aitas taas kord kasuperesid! Kogusime riideid, jalanõusid jm peredele, kes on võtnud enda juurde vanemliku hoolitsuseta lapse, kes muidu peaksid kasvama lastekodus. MTÜ Igale Lapsele Pere aktiivsed liikmed võtsid igasuguse abi tänuga vastu ja toimetavad selle nüüd abivajajateni. 

Superpakkumisi tegid kauplejatele ka Lõunakeskuse kauplused!

VAATA GALERIID!
Fotod: Maria Kilk

Vaata ka meeleolukaid Tallinna ja Rakvere turu galeriisid!

 

 

Kui kaupa jäi veel müümata või otsid midagi erilist, siis piilu SIIA!