MEIL MAKSTAKSE LOBISEMISE EEST PALKA: muuda kommentaarid kingituseks!

MEIL MAKSTAKSE LOBISEMISE EEST PALKA: muuda kommentaarid kingituseks!

Buduaari foorumis lobisemise, esilehe artiklite kommenteerimise ja B-Turul deposiittehingute tegemise eest on sul võimalik saada punkte ning saadud punktide eest võid siit valida tasuta kingitusi.

Oma punktisumma nägemiseks pead olema kasutajana sisse logitud. Vastavalt kingituse väärtusele väheneb sinu punktisumma, kingituse väärtus on kirjas konkreetse pakkumise juures. NB! Igal kolmapäeval lisandub uusi auhindu! Auhindade arv on limiteeritud – igal kasutajal on võimalik ühes kalendrikuus välja võtta kaks auhinda.

Kuidas punkte saada?

Logi sisse Buduaari kasutajana või kui sa veel ei ole Buduaari kasutaja, siis tee ennast kasutajaks. Seda saad teha SIIT. Seejärel tuleb sul oma kasutaja autentida. Seda saad teha SIIT. Täpsemalt saad autentimise kohta lugeda SIIT.

Kirjutades postitusi Buduaari foorumis ja kommenteerides Buduaari artikleid, saad punkte (1 kommentaar/postitus = 1 punkt). Kasutades B-turul deposiitteenust, saavad nii müüja kui ka ostja kumbki 10 punkti. Kogutud punktide eest saad endale kingitusi valida (vt kingitusi lehe all osas).

Kingituse kättesaamine

Kingituse väljastamise kohta tuleb su e-mailile teade. Esmalt kontrollime üle, kas punktid on teenitud vastavalt Buduaari reeglitele. Teate saadame kasutajatele kolme tööpäeva jooksul. Kui sa pole selle aja sees kinnitust saanud, siis kirjuta preemia@buduaar.ee või helista 6177 158.

Ootame sind auhinda kätte saama meie kontorisse, mis asub Tallinnas, Peterburi tee 81. Soovi korral saadame auhinna SmartPOSTI teel, auhinna kättesaamisel tuleb tasuda 2,99 eurot. Pea meeles, et hoiame auhindu kaks kuud, seejärel lähevad need taas preemiafondi uut omanikku otsima. 

Auhinnale võib järele tulla ka keegi teine sinu poolt volitatud isik, selleks teata aadressile preemia@buduaar.ee auhinnale järele tuleva isiku nimi või anna isikule kaasa täisinfo auhinna kohta. 

Kindlasti veendu, et sinu profiilis olev e-maili aadress oleks korrektne! Vastasel juhul ei saa Buduaar sinuga ühendust võtta!

Vaata, mis kingitused on hetkel aktiivsed Buduaari preemiafondis SIIT.