OKSJON LÕPPENUD! Heategevuslik sõbrapäeva meesteoksjon 2016

18 kommentaari
OKSJON LÕPPENUD! Heategevuslik sõbrapäeva meesteoksjon 2016

Buduaar korraldab veebruaris juba neljandat korda heaks traditsiooniks saanud sõbrapäeva meesteoksjoni, mille eesmärk on koguda heategevuseks raha ning tuua naiste igapäevaellu mõnusat vaheldust põnevate kohtumiste näol. 

Buduaar korraldab veebruaris juba neljandat korda heaks traditsiooniks saanud sõbrapäeva meesteoksjoni, mille eesmärk on koguda heategevuseks raha ning tuua naiste igapäevaellu mõnusat vaheldust põnevate kohtumiste näol. 

8.-12. veebruarini on kauplemiskeskkonnas B-Turg müügis õhtusöök huvitava kaaslasega ning Buduaari poolt välja valitud mehed on kõik tõeliselt huvitavad, mitmekülgsed ja põnevad isiksused. Tegemist ei ole pimekohtinguga, vaid õhtusöögiga meeldivas seltskonnas. Soovi korral on võimalik oksjoni võitjatel ja pakkumises olevatel meestel ühiselt õhtusöögilauda jagada.

Kogu oksjonitelt saadav tulu läheb SA Tilsi Perekodule Põlvamaal, Laheda vallas, millega aitame sõbrapäeval neid, kes sõbrakätt tõeliselt vajaksid.

Võitjaid ootavad lisaks meeldivale õhtusöögile restoranis veel kingitused meie koostööpartneritelt.

Kes lähevad seekord oksjonil müüki?
Oma nõusoleku on andnud toitumisnõustaja Robert Nool, fotograaf Ardo Kaljuvee, laulja Robin Juhkental, näitleja ning juuksur Lauri Pedaja, raadiohääl Rober Rool ja kliendisuhete hoidja ning muusik Robert Miller. Loe nende tutvustusi allpool.

Oksjoni reeglid ja mis veel võiduga kaasa tuleb?
Oksjonil saab pakkumisi teha, kui oled Buduaari kasutajana sisse loginud. Oksjon kestab reede (12.02) pealelõunani kuni ning pärast seda selgub iga oksjoni võitja. Oksjoni võitja saab tema poolt valitud mehega minna õhtusöögile kahe kuu jooksul alates oksjoni lõppemisest. Täpsema kuupäeva lepivad osapooled omavahel kokku.

Oksjonil lähevad müüki paketid, mis sisaldavad õhtusööki restoranis huvitava kaaslasega, lisaks kingitused Buduaari koostööpartneritelt.
Oksjonivõidu paketi lisaväärtus on rahaliselt u 136 eurot:

Õhtusöök võidetud mehega vastavatud restoranis Uus Kuus (õhtusöögi väärtus 40 €, kaaslase väärtus hindamatu)
Femell Professional Ion Booster sirgendaja (väärtus 59 €)
Giovanni 2chic Blackberry Coconut Milk šampoon ja palsam põldmarja ja kookospiimaga VÕI Giovanny Eco Chic Hair Care With Eco Chic Technology TM* Smooth as Silk sügavniisutav šampoon ja palsam (väärtus 20€)
Forum Cinemas 2 x kinkepilet (väärtus 2×8,60 €)

 

 

Õhtusöök on isiklik, st seda Buduaar ei kajasta ja samuti ei kajasta me isikute andmeid, kes oksjoni võidavad. Oksjonil võib pakkumist teha ka mõne oma sõbranna eest, ostes õhtusöögi hoopis oma ilusale, toredale ja targale sõbrannale. Isegi kui otsustad mingil põhjusel, et ei soovi õhtusöögile minna, siis tuleb oksjoni võitjal tasuda kogu võidusumma Tilsi Perekodu pangakontole.

Oksjonil võid võita…

… õhtusöök Robert Milleriga

Robert Miller on vaimustav kombinatsioon praktilisest ja loomingulisest meelest. Kui sulle meeldib mõnus õhtupoolik mehega, kes päeval kannab ülikonda ja juhib Juustukuningate kliendisuhteid, aga õhtul muutub seltskonnalõviks, kes tegeleb aktiivselt muusikaga, siis igav ei hakka kummalgi juhul. Muusika on Roberti elus väga olulisel kohal – ta kirjutab ise tekste ja muusikat ning annab oma loomingut välja Robert Lõvi nime all. Tee oma oksjoni panus Robert Millerile SIIN.

…õhtusöök Robert Rooliga
Kui sa kardad, et õhtusöök tundmatuga võiks kulgeda piinlikus vaikuses, siis vali Robert Rool, sest tema on professionaalne kuldsuu, kellega pole kunagi igav!
Robert on igapäevaselt hõivatud tele- ja raadiotööga, aga igal võimalusel üritab ta jõuda ka treeningsaali. Paar korda aastas otsib Robert välja kõige parema hinnaga lennupiletid ja reisib sinna, kuhu veel jõudnud pole.
Omavahel võite rääkida kasvõi toidust, sest eriti mõnusalt tunneb Robert end köögis õhtusööki valmistades. 
Tee oma oksjoni panus Robert Roolile SIIN

…õhtusöök Robert Noolega

Robert Nool on toitumisnõustaja, kellega saab õhtusöök olema hariv, kuid mitte lahja! Robert tutvustab end nii: „Olen 29 aastat vana ja 196 cm pikk. Mu kirglikud huvid on inimtervis vaimses ja füüsilises vormis, ettevõtlus, majandus ja ajalugu. Põnevus loetletu vastu kujunes välja aastatega soovist elada võimalikult stressivabalt ning enda sätestatud ajaraamide järgi. 

Ettevõtlus alates varajasest east kujunes selle aluseks, põhjatu huvi inimtervise ja selle optimeerimise vastu andis kätte söögi, psühholoogia ja majandustsüklite tundmaõppimine kinkis oskuse hoida stressitaset minimaalsena ning aitas mõista, et inimene on amneesiat põdev loomaliik. See omakorda äratas huvi ajaloo vastu, sest suuremal või vähemal määral on meie eelkäijad kõik juba läbi elanud ning oskus minevikust õppida tagab edukama tuleviku.
Vastupidiselt sellele, mida sa minust nüüd arvad, ei ole ma tegelikult egomaniakist Mr Know It All kuivik. Need on mu huvid ja suund, st tean, mida elult tahan. Kui sa mu üheks õhtuks ära ostad, siis näed, et selle steigi kõrval on lisandina optimism, positiivsus ning oskus peaaegu ükskõik mis teemal vestelda. Nii et teeme koos head ja veedame koos ühe awesome õhtu. Luban, et annan parima, et oma mugavustsoonist väljuda ja aeglaselt süüa. Ausalt.”
Tee oma oksjoni panus Robert Noolele SIIN.

…õhtusöök Ardo Kaljuveega

Ardo Kaljuvee on Eesti fotograafiamaastikul vaieldamatult üks tuntuimaid nimesid – tema kaamerasilma ette ihkab salamisi iga naine! Igapäevaselt ajakirja Kroonika ridades fotograafina leiba teeniv mees armastab meeletult reisimist – alatasa on teda suisa võimatu kätte saada, sest Ardo on taas kord mõnda kauget maailmanurka avastamas! Ardoga saab rääkida absoluutselt igal võimalikul teemal – seda siis alustades loomulikult tema kirgedest lõpetades kasvõi sellega, kuidas meest jalgpalli vaatamisest võõrutada!
Tee oma oksjoni panus Ardo Kaljuveele SIIN.

…õhtusöök Lauri Pedajaga

Lauri Pedaja on 28aastane noormees, kes teenib leiba juuksuri ja näitlejana ja kes otsekoheselt teatab, et ta suitsetab ja pitsi ei sülita. Lisaks on ta kohutavalt uudishimulik. Lauri mainib ka ära, et kindlasti ei ole ta Hollywoodi filmi stiilis romantik, kuid tal on omad hetked, kus temast seda lausa välja kiirgub. Ise peab ta ennast pigem siiraks inimeseks, kes armastab teha spontaanseid üllatusi. Õhtu otsekohese Lauriga on nagu sõõm värsket õhku!
Kui oled julge naine, kes ei karda jääda kõmupiltnike fotodele kui Lauri Pedaja sõbranna, siis osta endale või sõbrannale õhtusöök koos Lauriga. 
Tee oma oksjoni panus Lauri Pedajale SIIN.

…õhtusöök Robin Juhkentaliga

Robin Juhkentaliga veedetud õhtu kuulub vaieldamatult nende hulka, mis sulle alatiseks meelde jääb. Päeval ja ööl muusikale pühendunud mees on lisaks andekusele veel äärmiselt hea huumorisoonega inimene – nalja jätkub temaga suisa pisarateni! Kui Robinilt endalt küsida, millega ta igapäevaselt tegeleb, siis vastus on lühike ning tabav: “Olen vabakutseline laulumees – minu töö on minu hobi ja marke või tikutoosietikette ma kahjuks ei kogu!”. 
Tee oma oksjoni panus Robin Juhkentalile SIIN.

 

Nüüd kõik oksjonil osalema! Palume meeles pidada, et see on eelkõige lõbus mäng ja heategevusprojekt, mitte kosjasobitamine :).

Buduaar.ee