PÕHJAKESKUSES Buduaari turg LIVE laupäeval, 22.10

PÕHJAKESKUSES Buduaari turg LIVE laupäeval, 22.10

22. oktoobril on põhjust sammud Rakvere Põhjakeskusesse seada, sest tulemas on särtsakas ja stiilne Buduaari turg LIVE.

Põhjakeskusesse on tulemas tuntud buduaaritarid, moeloojad, palju lahedaid firmasid ja suur hulk põneva kaubaga eraisikuid – silmailu ning meelelahutust jätkub igaühele. Ja igaühe hulka kuuluvad muidugi ka kõik värske Eesti muusika fännid, sest ostupeol annab täispika kontserdi Eesti hetke kuumim poistebänd Beyond Beyond, kes ei jäta kedagi külmaks!

Seega, kui oled pikalt tahtnud neid kuumi bändipoisse oma silmaga näha ja kuulata, kuid pole veel Tallinnasse nende kontserdile jõudnud, siis nüüd tuleb Beyond Beyond esmakordselt ka Lääne-Virumaale. Poisid annavad Rakvere Põhjakeskuses kõigile oma uutele ja vanadele fännidele ägeda kontserdi, mis on täiesti tasuta! Kontserdi algus kl 13.

Staariturul on kohal on taas alati hea tujuga Allan Roosileht.

Müügiboksid avatakse kell 10 ning ostumelu jätkub õhtul kella 18ni. Kauplejate ning šoppajate meeleolu hoiab taas kord üleval buduaaritaride lemmik Ženja Fokin. 

Edukaid oste ja müüke ning rõõmsaid kohtumisi aitab tähistada Prantsuse aperitiivvein Lillet Blanc. Itella SmartPost toimetab pakid koju.

Vaata SIIT, millised firmad ja brändid on tulemas Rakvere turule oma turupakkumistega!

Buduaari turg LIVE aitab kasuperesid! Toetame kasuperede lapsi ja kohale tulevad MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second-hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Muusikat teeb klubi Mjau DJ!
Õhtul ootab müüjaid ja ostlejaid ööklubi Mjau afterparty, kuhu turulised saavad kuni kl 01.00 tasuta sisse.

 

Põhjakeskuse kauplused teevad turupäeval superpakkumisi! 
Üritus on külastajatele TASUTA.

Kohtumiseni Rakvere Põhjakeskuses 22.10 kl 10-18!

Vaata meeleolukaid Tallinna ja Tartu turu galeriisid!

Vaata ka buduaariturg.ee ja liitu meie Facebooki üritusega!