ROOSAL NÄDALAL KÕIK SUVA SOKID ja pusad -20 %!

Lisa kommentaar
ROOSAL NÄDALAL KÕIK SUVA SOKID ja pusad -20 %!

Võime julgelt öelda, et viimaste hooaegade mood soosib sada protsenti sokke ja mitte tavalisi, vaid justnimelt pilkupüüdvaid ja omapäraseid eksemplare. Täpselt nii nagu iga teise riideeseme valikul lähtutakse trendikast ja stiilsest väljanägemisest, võiks ka sokke valides sedasama põhimõtet silmas pidada.

Kuna kohe on algamas kevadhooaeg, on kõik portaalid avatud värvidele, moes on ka mustilised ja sõnumiga sokid ja mitte ainult sokid, vaid ka mugavad ja trendikad pusad. Sel nädalal on sul ainulaadne võimalus täiendada oma kevadgarderoobi ja sokikogu SUVA sukavabriku ainulaadsete sokkide ja pusade näol, kuna käimas on Roosa nädal ning selle raames on kõik SUVA sokid ja uue kollektsiooni pusad -20 % ! See on pakkumine, millest sul lihtsalt ei saa suva olla! 

Linnumustrilised SUVA sokid on selle kevade hitt. 

Pastsne sinine on käesoleva hooaja üks trendivärvidest, kindlasti sobituvad need sokid maitsekalt kokku ka teiste riietega sinu kevadgarderoobis. 

Saabuval suvel saab üheks trenditeemaks taas kord meremehestiilist inspireeritud triibud ja purjekad. Ja kaugel see suvigi enam on! Seega tasub juba sel nädalal suveks soodsalt sokid soetada. 

SUVA logoga sokid on kindlasti üheks kuumimaks hetketrendiks. Neid sokke võib suurepäraselt sobitada mõne sportliku riietusega. 

Kui oled minimalist ja pigem konservatiivse stiili austaja, kes on lummatud mustast värvist, jagub SUVA sukavabrikus sokke ka sinu maitsele. 

Õrn lõheroosa pakub konkurentsi pastelsele sinisele ning ei saa salata, et ka romantilised täpikesed on nüüd moes. 

Rahvusmustrist inspireeritud põlvikud võiksid kuuluda iga Eesti naise sokikogusse! 

SUVA logoga pusad on saanud klientide vaieldamatuks lemmikuks ning nüüd on võimalus sul soetada ka endale ja oma kaaslasele see trendikas pusa -20% soodsamalt! 

Kui soovid võita endale SUVA sokid ja pusa, võta kindlasti osa ka Buduaari Facebooki mängust