SÄRAV, STIILNE JA SISUKAS: Buduaari ajakirja talvenumber

Talvine hooaeg saab pidulikult avatud Buduaari särava, sisuka ja stiilse talvenumbriga, mis peidab endas nii ilu ja moemaailma trende, huvitavaid suhtelugusid kui ka nippe õnnelikumaks ja paremaks eluks. 

Talvine hooaeg saab pidulikult avatud Buduaari särava, sisuka ja stiilse talvenumbriga, mis peidab endas nii ilu- ja moemaailma viimaseid trende, huvitavaid suhtelugusid kui ka nippe õnnelikumaks ja paremaks eluks. 

Talvenumbri kaant kaunistab Eesti enimmängitud naisartist, alati särav Laura Remmel, kes seadis meie palvel ritta kõige tähtsamad asjad oma elus.

Ilulehekülgedel tutvustame nii uusi ilusalonge, iluhoolitsusi kui anname nõu sobivaks peomeigiks. Artiklis “Palume tähelepanu!” keskendume talvisele iluhooldusele ning anname nõu, kuidas kanda talvekülmas hoolt oma naha ja juuste eest. Uurisime ka säravatelt ja eakatelt Eesti daamidelt nende ilusaladusi. Stiilse naise rubriigis avab meile oma graderoobiuksed hetkel Eesti üks tuntuim stilist Maarja Siim ning oma 10 lemmikut jagab meiega vastne Kuldnõela võitja Piret Ilves. Otse loomulikult jõuavad sinuni ka uusimad moe- ja ilutrendid otse maailma moelavadelt.

Suhtelehekülgedel vestlesime paarisuhtekoolitaja Hannes Hermakülaga armastusest, naistest ja paarisuhetest ning avaldame loo naisest, kes on suhtes kahe mehega. “Mul jagub armastust nendele mõlemale!”, ütleb loo peakangelanna. Veel saad meie juhiste järgi piiluda nii taevatähtedesse kui ka oma peopessa, et saada teada, mida toob uus aasta sulle sinu suhetes. Veel uurime naiselikkuse väe fenomeni ja otsime vastust küsimusele Miks naised ei leia meest ja abielud lagunevad?”.

Sisukast talvenumbrist leiad veel ka intervjuu introverdist romantiku Ott Leplandiga, supernaise Krista Mulenokiga, esineja Miss Chrissy Kissiga ning oma elu kuldreegleid jagab meiega alati särav Beatrice.

Köögilehekülgedel jagavad oma pühade lemmikretsepte mitmed Eesti tippkokad ning seekordne Buduaari gurmekool lennutab meid maitserännakule Taimaale.

 

Ilusat talveaega koos Buduaariga!