SUPERMAHUKAS BUDUAARI JUUBELINUMBER nüüd müügil!

SUPERMAHUKAS BUDUAARI JUUBELINUMBER nüüd müügil!

Poelettidele on jõudnud Buduaari ajakirja kevadnumber, mis seekord on meie jaoks väga eriline- nimelt tähistab see Buduaari ajakirja kümnendat sünnipäeva!

Poelettidele on jõudnud Buduaari ajakirja kevadnumber, mis seekord on meie jaoks väga eriline – nimelt tähistab see Buduaari ajakirja kümnendat sünnipäeva!

Buduaari juubelinumber pakub sulle kaanest kaaneni põnevat lugemist, sest seekord on sinna mahtunud lausa 340 lehekülge: moodi, ilu, trende, huvitavaid suhtenippe ning põnevaid persoone kogu maailmast!

Meie piduliku ja särava ajakirja kaanepersooniks on Eesti üks kaunimaid ja andekamaid naisnäitlejaid Merle Palmiste, kes avameeles intervjuus räägib nii elust laval kui lava taga ning mõtiskleb vananemise eeliste üle. Ägedaid naisi leidub meie ajakirjas veelgi. Oma garderoobi tutvustab meile Eesti vintage-maailma üks pioneere Kirsti Saleh ning ilu saladusi jagab Grete Klein. Elust telekaamerate taga räägib teleprodutsent Triin Luhats ning aja jagamisest töö- ja pereelu vahel Kätlin Rohilaid-Aljaste. Kümme lemmikut seadis meie soovil ritta lauljanna Maria Listra.

   

Moest ja ilust ei saa me uue hooaja lävepakul ei üle ega ümber. Seepärast toome sinuni üle saja superägeda shoppinguidee, kaunid moeseeriad ning kuumimad ilu- ja moetrendid otse maailma moelavadelt. Ilulehekülgedel ootab sind mahukas ülevaade iluhääletuse Buduaari Lemmik 2016 tulemustest. Artiklisse ümbermaailma-ilureis kogusime kokku ilunipid eri riikide ja rahvuste kaunitaridelt üle kogu maailma. Kevade saabudes vajab ka sinu kosmeetikakott täiendamist. Seepärast ei puudu meie ilulehekülgedelt ka nõuanded, kuidas valida uusi ilutooteid. Teeme tutvust ka uue iluhiti, püsimeigiga.

Moelehekülgedel vestleme Jukocute’i disaineri Julia Korovinaga, aitame sul täiendada kevadgarderoobi ning veel saad lugeda põnevat vestlusringi sellest, mida arvavad mehed sinu riietusest tegelikult! Moejuttu ajame ka stiilse superstaari Jüri Pootsmanniga ning teeme tutvust Ines Karu uhiuue moebrändiga.

      

Suhete ja seksi rubriigis räägime koos suhtenõustajatega sellest, kuidas valmistuda tugevaks paarisuhteks, ning arutleme selle üle, kas luhta läinud suhted on ajaraisk või õppetund? Samuti leiad neilt lehekülgedelt palju põnevaid kolumne. Näiteks kirjutab Villu Parvet humoorikalt sellest, kuidas tappa mehe seksisoov ning kolumnist Heidi Ruul pani ritta moodsa haaremipidaja seitse käsku. Lõbusaid lugusid linade vahelt jagub veelgi! Koos perekonnaõiguse advokaadiga vaatame üle, mida peaks iga lähisuhtes olev naine teadma oma varalistest õigustest ja kohustustest.

   

Kevadnumbrist leiad ka kauni keha ja terve vaimu ajakirja Buduaar Body, mis on pühendunud kõigile teemadele, mis kevadel naisi huvitavad – loomulikult tervissport, õige toitumine, vaimne tasakaal ja sisemine rahulolu! Luubi all on nii sinu suhted emaga, tänapäeva haigus – ärevushäire kui ka soovimise võlujõud. Veel toome sinuni loo kolmekümnendates naisest, kes räägib avameelselt sellest, miks ta ei soovi lapsi. Tegemata ei jää ka kevadpuhastus sinu rahakotis ehk vaatame üle, mida tasuks rahakotis hoida ja millest loobuda. Kasulikku nõu jagab väikeinvestor Kristi Saare.

Kas teadsid, et sinu uus elu ja uus kevad alles algab? Toome sinuni maailma vanima, Mägra aasta horoskoobi, mis algab 21. märtsil! Vaata kindlasti järele, mida kevad sulle toob!

Ajakirjast ei puudu ka mahukas shopping, mis toob sinuni kevadised hitt-tooted meie kaubandusvõrgust.

 

Galeriist saad väikese vihje, millised ahvatlused ajakirjas leiduvad!

Säravat kevadet!

Sinu Buduaar

Sarnased artiklid