SUUR GALERII! MEELEOLUKAS BUDUAARI TURG LIVE Saku Suurhallis 12.-13.03

SUUR GALERII! MEELEOLUKAS BUDUAARI TURG LIVE Saku Suurhallis 12.-13.03

Saku Suurhallis toimus 12.-13.03 Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, mis on kõige lõbusam, ilusam ja müüjaterohkem turg Eestimaal! Uut ja vähekasutatud kaupa oli müügis nii naistele, lastele kui meestele, lisaks oli kohal hulgaliselt staare.

Saku Suurhallis toimunud ostupeol sai nautida nii moodi kui ka melu. Turukülalisi ootas suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt, registreerunud oli taas rekordarv müüjaid. Päeva juhtis ja šoppajaid ergutas stiilne moeguru Ženja Fokin. Kohal on klubi Teater, et valida särtsakaid rütme, laupäeval toimus klubis suurele afterparty.

Staariturul olid oma riidekappe tuulutamas Eestimaa stiilseimad naised. Kohal oli särav telenägu ja TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum, lauljatarid Getter JaaniGrete Paia ja Gertu Pabbo, kirjanik Kerttu Rakke, modellid Marilin Kaareste ja Breth Tootsi, jalgpallikohtunik ja raadiohääl Anni Rahula, TantsuGeen treener Monika Tuvi, laulja Tuuli Rand. Kauneid laste- ja naisteriideid müüsid Kati Toots ja Kätlin Maran.  Mehi esindas DJ ja StarFMi raadiohääl Allan Roosileht.

Moeturule olid kevadiselt heade pakkumistega Eesti parimad disainerid, nende hulgas Iris JanvierKirill SafonovDonna NordicaDiana Kurves ja Pille Lukksep, ehetekunstnik Kristi Liivas ja Ats Jõgi brändiga Šikk. Külaliste ja kauplejate vahel läksid loosi maailmakuulsa Baileys koorelikööri kaunid klaaside komplektid. 

Laval toimus pidevalt palju põnevat! 
Laupäeval saime osa Viamigliore.com laste disainerriiete moeshow´st, kus astusid üles armsad noored modellid. Chihuahua Sõprade Liit näitas kutsude abiga Donna Nordica moodi ja MERIKH kotte. Garderoob.net moeshow modellideks olid Miss Raplamaa 2016 missikandidaadid. Misside meigi eest hoolitses Prantsuse ökokosmeetikabränd AvrilJuuksepartneriks oli GA.MA Italy Professional maailmakuulus itaalia kaubamärk ja EURONICS.

Noore moedisainer Tim Bluzi tegi Buduaari turul enda debüüdi muusikuna ja nägime ka tema moeloomingut. InesDance kõhutantsijad tõid turule graatsiat ja idaimaist maagiat.

Avatud oli ka Everyoung salong, milles tegutses kulmuproff Siiri Tabri (ProBrows) ja ripsmeproff Liis Soomets (AirLashes).

Aitame abivajajaid! Toetasime ka seekord kasuperede lapsi, kohal olid MTÜ Igale Lapsele Pere esindajad, et koguda kasuperedes kasvavatele lastele jalatseid, rõivaid, mänguasju ja muud vajalikku. Annetatud asjad lähevad muuseas ka Ida-Virumaa heategevuslikku second hand pood-lattu, kust saadav tulu läheb samuti kasuperede toetuseks.

Turvalise keskkonna eest vastutas Estonian Security Team.

Järgmised kevadturud ootavad!
2.04 Tartu Lõunakeskus
16.04 Rakvere Põhjakeskus  

Veel saad ennast registreerida turgudele müüjaks SIIN

www.buduaariturg.ee

Fotod: Andreas Jupits, Loore Jaanson